Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Oddaj telefon świętemu Mikołajowi!

Czy stary, nieużywany telefon komórkowy jest Ci do czegoś potrzebny? Nie wiesz co z nim zrobić? Oddaj telefon świętemu Mikołajowi! Pomożesz innym i jednocześnie zadbasz o środowisko. Jak to zrobić? …

Wrzuć stary telefon do  pojemników fundacji: tutaj znajdziesz miejsca zbiórki lub włóż telefon do koperty i wyślij na adres: Fundacja Świętego Mikołaja, ul. Marszałkowska 87 lok.5, 00-683 Warszawa.

Zgromadzone telefony fundacja oddaje firmie recyklingowej, która w zamian przekaże organizacji pieniądze. Dzięki tym środkom fundacja  Świętego Mikołaja sfinansuje prowadzoną działalność.

Pamietaj też, że jednocześnie chronisz środowisko. Oddając zużyty sprzęt elektroniczny zapobiegamy uwalnianiu się szkodliwych substancji do wody, gleby i powietrza, z drugiej zaś wypełniamy zapisy prawa o unieszkodliwianiu takiego sprzętu. Tym samym zwiększamy naszą odpowiedzialność za losy i zdrowie przyszłych pokoleń, ograniczamy szkodliwy wpływ na naturalne środowisko, zmniejszamy liczbę i masę odpadów. Dajemy też dobry przykład osobom ze swojego otoczenia i propagujemy nowoczesne myślenie o segregacji i recyklingu, który powinien odnosić się do wszystkich opakowań i sprzętów użytkowanych na co dzień.

Zanim oddasz telefon…

Wyjmij z niego kartę SIM. Aparat nie musi działać, może też nie mieć baterii. Pamiętaj – starych aparatów nie wolno wyrzucać do śmieci, są niebezpieczne dla środowiska!  W razie wszelkich pytań służymy pomocą: tel. 22 825 03 90, zbiorkatelefonow@mikolaj.org.pl

(ź) www.zbiorkatelefonow.plUdostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x