Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

,,Odkryj siebie w Samsung Wave” – facebookowa kampania Samsung Wave 533

Ruszyła kampania Samsung Wave 533 na Facebooku. W ramach konkursu codziennie można wygrać mobilne głośniki do telefonu lub walczyć o nagrodę główną – jeden z czterech telefonów Samsung Wave 533. Akcja trwa do końca stycznia 2011 roku. Kampania ruszyła 16 grudnia na fan page’u „Fejsbuk w Telefonie” w serwisie społecznościowym Facebook. Skierowana jest do młodych, dynamicznych i aktywnych użytkowników portalu, zainteresowanych szybką i skuteczną komunikacją.

W ramach kampanii trwa konkurs „Odkryj siebie w Samsung Wave”, w którym w ciągu kilkunastu sekund można wygrać najnowszy multimedialny telefon Samsung Wave 533 lub nagrodę dnia – mobilny głośnik do telefonu Samsung MA-SP100. Akcja została wsparta kampanią reklamową na Facebooku oraz mailingiem skierowanym do użytkowników serwisu.

Jak to działa?
W Aplikacji Konkursowej przedstawiony jest interaktywny symulator wybranego modelu telefonu Samsung Wave 533, pozwalający na przeglądanie menu oraz wybranych aplikacji zainstalowanych w telefonie. Zadaniem uczestnika jest w jak najkrótszym czasie znaleźć swoje zdjęcie profilowe ukryte w jednej z aplikacji w symulatorze telefonu. Jeżeli w profilu uczestnika na Facebooku nie zostało wprowadzone zdjęcie, wówczas w Aplikacji Konkursowej pojawi się alternatywna grafika, którą uczestnik będzie musiał znaleźć. Miejsce ukrycia zdjęcia zmienia się każdego dnia. Kto zrobi to najszybciej w danym dniu wygrywa jeden z mobilnych głośników do telefonu. Facebookowicz, który w całym okresie konkursu uzyska najmniejszy Wynik Dzienny otrzyma nagrodę główną – Wave 533. Odnalezienie swojego zdjęcia nie jest trudne, ale liczy się spostrzegawczość i czas, w którym uda się to zadanie wykonać. W ramach akcji odbędą się 4 edycje konkursu z nagrodą główną.

Dlaczego Samsung Wave 533 z Facebookiem?
Samsung Wave 533 zapewnia szybki, intuicyjny dostęp do komunikacyjnych i społecznościowych funkcjonalności Facebooka. Wszystkimi funkcjami najnowszego Wave’a można wygodnie zarządzać za pośrednictwem dużego, 3.2” ekranu dotykowego TFT z obsługą Multi-touch. Wyświetlacz gwarantuje najwyższą jakość obrazu i doskonale sprawdza się podczas korzystania z multimediów m.in. oglądania filmów czy przeglądania albumów ze zdjęciami. Wave 533 to niedrogi telefon dotykowy, zapewniający jednocześnie znakomite warunki do korzystania ze społecznościowej oferty internetu. Celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku platformy bada, która wprowadza użytkowników w nową erę smartfonów oraz urzeczywistnia filozofię firmy “smartfon dla każdego”. Najbardziej dynamiczną grupą na polskim Facebooku stanowią ludzie z przedziału wiekowego 18-34 lata, studiujący lub pracujący, zainteresowani nowymi gadżetami i produktami. Doskonale pasują więc do profilu użytkownika Wave’ów, postrzegającego telefon jako wygodne i komunikacyjne narzędzie, oferujące dostęp do szerokiej gamy usług i aplikacji.

(ź) samsung


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x