Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Oferta abonamentowa bez telefonu

Dla wszystkich klientów, którzy mają już telefon i poszukują do niego najlepszej oferty Plus przygotował specjalną propozycję – Oferta bez telefonu w Taryfach Rozmownych dla klientów abonamentowych! Oferta bez telefonu to jeszcze większe pakiety minut niż dotąd, nielimitowane połączenia w Plusie, pakiet internetowy 200 MB oraz krótsze terminy umów. Oferta jest dostępna od wyjątkowo niskiego abonamentu, bo już za 19,90 zł miesięcznie.

Oferta jest już znana na rynku, jednak obecnie klienci otrzymają jeszcze więcej minut oraz nielimitowane połączenia do Plusa. Plus nie zapomina również o zamiłowaniu klientów do surfowania w internecie i dlatego w ofercie jest pakiet internetowy 200MB bezpłatny przez 2 miesiące na swobodne skorzystanie z internetu, a po okresie promocji klient może sam zadecydować, czy dalej chce z niego korzystać.
Klienci, którzy przeniosą numer z innej sieci otrzymają jeszcze większe korzyści – np. w taryfie za 39 zł będzie to aż 550 minut do wszystkich sieci a oprócz tego 200 MB i nielimitowane połączenia w Plusie przez pół roku!
Oferta bez telefonu w taryfach Rozmownych jest dostępna dla nowych klientów, osób przedłużających umowę oraz dla przenoszących numer z innej sieci.

Regulaminy:

Oferta bez telefonu w taryfach Rozmownych – regulamin

Oferta bez telefonu w taryfach Rozmownych dla stałych klientów – regulamin

Oferta bez telefonu w taryfach Rozmownych dla klientów przenoszących numer – regulamin

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x