Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Oferta Plusa na święta

Oferta Plusa na święta

Smartfony, routery, modemy, tablety z LTE – w sumie aż 33 modele! Jeszcze większy zasięg. Najtańszy smartfon na rynku. Oferta łączona z Cyfrowym Polsatem, liczne promocje i zestawy sprzętu. Tak, Plus jest już gotowy na święta!  Smartfon, modem, router, tablet, laptop, dekoder, telewizor. To wymarzone prezenty pod choinkę. I każdą z tych rzeczy można znaleźć od 6 listopada w ofercie Plusa w atrakcyjnych zestawach.

Łącz usługi Plusa i Cyfrowego Polsatu, a telewizję satelitarną dostaniesz w prezencie.

To możliwe, dzięki nowej ofercie łączonej Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Od 6 listopada Plus wprowadza zestawy łączące internet z telewizją lub telefon z telewizją.

  • Klienci, kupując Plus Abonament lub Plus Internet za min. 59,90 zł, otrzymują możliwość zakupu pakietu telewizji satelitarnej Mini HD Cyfrowego Polsatu z 36 kanałami dla całej rodziny (w tym 6 kanałami HD) z abonamentem 0 zł!

  • Za zestaw smartfon LG Swift L7” oraz tablet Prestigio MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 79,90 zł.

  • Za zestaw internet 15 GB z modemem ZTE MF823 plus smartfon Samsung Galaxy Trend z 400 minutami do wykorzystania na rozmowy oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu z dekoderem HD 3000 klient zapłaci miesięcznie 99,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję oraz obniżony o 20 zł abonament telefoniczny.

  • Za internet 15 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7.9” 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 84,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję.

trzymiejna swieta

 

Super zestawy pod choinkę, czyli „Trzy miej na święta”

W specjalnej ofercie świątecznej Plus przygotował super zestawy sprzętów pod choinkę.

  • Dla klientów Plus Abonament jest to zestaw składający się ze smartfona Samsung Galaxy Core oraz telewizora Samsung LED Smart TV 40’’ dostępny za jedyne 99,90 zł! Kupując ten zestaw można też skorzystać z oferty telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, która jest dostępna za 0 zł miesięcznie.

  • Klienci Plus Internet mogą skorzystać z zestawu z intrenetem 10 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7,9” 3G, laptopem Acer Aspire E1 530 i routerem domowym LTE ZTE MF28D za 99,90 zł miesięcznie!

Promocje Plusa dla klientów Cyfrowego Polsatu

Rozszerzeniu uległa promocja, w której abonament telefoniczny w Plusie jest obcinany o połowę, a doładowania w mixie podwajane. Od 6 listopada na identycznych zasadach jak klienci internetu w Plusie objęci są nią również klienci internetu LTE w Cyfrowym Polsacie.

Coraz większe portfolio sprzętu LTE

Jako lider technologii LTE Plus oferuje także największy na rynku wybór sprzętu LTE. W ofercie sieci znajdują się obecnie już 33 urządzenia – smartfony, tablety, routery, modemy i laptopy działające w technologii LTE.

Najtańszy smartfon na rynku

Plus wprowadza do swej oferty również najtańszy obecnie smartfon na rynku. Będzie to smartfon typu dual SIM pracujący w systemie Android 4.2.2, wyposażony w czytnik kart pamięci microSD i apart 5 Mpix. Smartfon Plus dostępny będzie w trzech wersjach różniących się wielkością ekranu: 5.5”, 4” oraz 3,5”. Model z wyświetlaczem 4 calowym dostępny będzie już od 1 zł w ofercie Plus Mix (20 zł na 36 doładowań dla stałych abonentów).

Coraz większy zasieg

Od ponad roku Plus dynamicznie modernizuje sieć i powiększa zasięg mobilnego internetu. Dziś w zasięgu internetu w technologii LTE znajdują się już blisko 24 miliony Polaków, czyli 62% populacji naszego kraju. Oznacza to, że użytkownicy Plusa mogą korzystać z najnowcześniejszej obecnie technologii mobilnego internetu w 1100 miejscowościach, a nie jedynie w centrach trzynastu miast. Natomiast, w zasięgu internetu HSPA/HSPA+ jest już 98% populacji, czyli blisko 38 milionów osób.

trzymiejna swieta1

Roaming LTE

Patrząc na powyższe dane widać, że Plus jest jedynym operatorem posiadającym obecnie realne pokrycie zasięgiem LTE w skali ogólnopolskiej. Teraz, jako pierwszy zaoferuje swoim klientom możliwość korzystania z LTE w roamingu. Już wkrótce użytkownicy LTE Plusa, będą mogli używać tej technologii w czasie pobytu za granicą korzystając z roamingu jednego z partnerów operatora na terenie Unii Eurpejskiej.

Powrót Baśki

Jeśli chodzi o komunikację marketingową, okres przedświąteczny zapowiada się równie ciekawie. W telewizji zobaczyć będzie można spoty, których głównymi bohaterami będą „aktorzy znani z reklam Plusa” oraz… Baśka, która ma nowego chłopaka.

Prezentacja

PowerPoint Presentation

 

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x