Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

OMG w ofercie dla firm

OMG w ofercie dla firm

Od poniedziałku 18 lutego Plus wprowadza całkowicie nową ofertę dla klientów biznesowych. Efektywna komunikacja w biznesie, mobilny dostęp do internetu i redukcja kosztów to czynniki ważne dla przedsiębiorców. Odzwierciedleniem tych oczekiwań jest oferta Oszczędzasz, Masz, Gadasz dla klientów biznesowych, w której wprowadzono:

  • nielimitowane rozmowy w sieci Plus i na stacjonarne,
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci,
  • największe pakiety internetowe,
  • ofertę najszybszego internetu LTE w smartfonie,
  • obniżenie ceny za połączenie głosowe do Play i pozostałych mniejszych operatorów, czyli jedną stawkę do wszystkich sieci.

Klienci stawiający na swobodę komunikacji skorzystają z oferty nielimitowanych rozmów w sieci Plus i na numery stacjonarne, nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci.
Przedsiębiorcy intensywnie korzystający z dostępu do internetu otrzymają ofertę smartfonową z terminalami LTE i pakietami pozwalający na komfortowe korzystanie z najszybszego internetu w Plusie. Mogą również skorzystać z oferty smartfon i tablet w jednym abonamencie, czyli Masz OBA w Bez limitu dla Firm.
Dla firm optymalizujących koszty Plus przygotował oferty minutowe bez telefonu, z bardzo niskim abonamentem, podwójnymi pakietami minut, nielimitowanymi połączeniami w Plusie i na stacjonarne oraz pakietami nielimitowanych SMS-ów. Mogą oni również skorzystać z oferty, w której usługi bez limitu są wliczone już abonament.
Klienci przenoszący numer z innej sieci do Plusa mogą liczyć na specjalny rabat w miesięcznym abonamencie.
Plus wprowadził do swojej oferty dla firmy również smartfony LTE. Dzięki zastosowaniu rozwiązania Circuit-Switch Fallback (CSFB) pozwalają one na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE, nie tracąc jednocześnie możliwości zestawiania połączeń głosowych.

Oferta tylko SIM jest dostępna również w dwóch abonamentach w wersji bez limitu:
Za 75 zł miesięcznie (65 dla przenoszących numer) dostępne są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz bezpłatny przez jeden miesiąc pakiet internetowy 1 GB, który później kosztuje 7 zł.
Za 85 zł miesięcznie (75 dla przenoszących numer) dostępne są w abonamencie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiet internetowy w wysokości 2,5 GB.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x