Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Operator sieci Plus i siatkarze pomagają potrzebującym

Limitowana edycja kalendarzy ściennych, ze zdjęciami oraz autografami siatkarzy Reprezentacji Polski, zostanie przekazana przez operatora sieci Plus dziesięciu wybranym fundacjom niosącym pomoc potrzebującym. W akcji, która rozpoczyna się 22 grudnia br. wezmą udział zawodnicy najbardziej utytułowanej polskiej drużyny sportowej mijającego roku (brązowi medaliści Mistrzostw Europy i Ligi Światowej, srebrni medaliści Pucharu Świata).

Operator sieci Plus, Główny Sponsor Polskiej Siatkówki, przygotował jedynie 100 sztuk specjalnych kalendarzy. Każdy kalendarz tej limitowanej edycji otrzymał hologram z cyfrą od 1 do 100, każdy został też podpisany własnoręcznie przez członków Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Kalendarze z numerami 1-10 zostaną przekazane do dyspozycji wybranym fundacjom, które następnie wystawią je na licytację na aukcjach, przekażą na nagrody w konkursie lub oddadzą swoim podopiecznym. Osoby, które wygrają lub wylicytują kalendarze, otrzymają dodatkowo specjalną dedykację od siatkarza, z którym podczas tej akcji będzie współpracować dana fundacja.

  1. Fundacja Polsat – Marcin Możdżonek
  2. Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym„Przyjaciel” – Zbigniew Bartman
  3. Fundacja Świętego Mikołaja – Paweł Zagumny
  4. Fundacja Polska Siatkówka – Bartosz Kurek
  5. Fundacja Dzieci Niczyje – Krzysztof Ignaczak
  6. Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” – Michał Kubiak
  7. Fundacja Akogo – Michał Bąkiewicz
  8. Fundacja Przyjaciółka – Michał Winiarski
  9. Fundacja Iskierka – Łukasz Żygadło
  10. Fundacja Herosi – Patryk Czarnowski

Wszystkie informacje o szczegółach akcji można znaleźć na stronach poszczególnych fundacji, jak również na stronie www.plus.pl/kalendarze

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x