Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

„Oswajacz Internetowy” – darmowy internet na próbę w Plusie na kartę

Od 26 sierpnia klienci Plusa na kartę mogą korzystać z promocji Oswajacz Internetowy, czyli darmowego internetu na próbę.

Promocja dotyczy osób korzystających z ofert Simplus oraz 36.6 i ma na celu zachęcenie do swobodnego korzystania z internetu w komórce. Po doładowaniu za minimum 30 zł. klienci Plusa na kartę otrzymują darmowy pakiet internetowy, dzięki któremu mogą surfować po internecie w telefonie i osobiście sprawdzić jakie to daje możliwości i wygodę.

Ponieważ Plus dba o swoich stałych klientów, czyli tych o stażu minimum 6 miesięcy, oferta promocyjna Oswajacz Internetowy jest dla nich dwa razy lepsza. Otrzymują oni pakiet 50 MB, podczas gdy pozostali 25 MB.

Aby skorzystać z promocji trzeba:

  • włączyć, zależnie od stażu (szczegóły w załączniku), odpowiednim kodem promocję,
  • doładować konto za min 30 zł.

Po wygaśnięciu darmowego pakietu zostanie on klientowi przedłużony na kolejne 31 dni i zostanie pobrana opłata. Ważne jest jednak to, że na dwa dni wcześniej klient zostanie o tym poinformowany, tak aby miał możliwość rezygnacji z płatnego pakietu. Dodatkowo jeżeli klient wykorzysta darmowy pakiet przed upływem 31 dni to otrzyma od Plusa SMS-a o tym informującego. Wykorzystanie pakietów i okres ich ważności w Plusie na kartę zawsze można sprawdzić pod kodem *121#.

Opłaty za pakiety oraz kody do ich włączenia oraz wyłączenia poniżej:

 


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x