Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Oszczędzasz, Masz, Gadasz

Oszczędzasz, Masz, Gadasz

Od 8. lutego Plus zmienia wszystkie promocje abonamentowe dla klientów indywidualnych i wprowadza całkowicie nowe oferty. Nowa oferta oznacza postawienie na prostotę i promocje „bez gwiazdek”, w których wszystkie elementy oferty znajdują się w jednym abonamencie. Najważniejsze nowości, to:

  • obniżenie ceny za połączenie głosowe do Play i pozostałych mniejszych operatorów, czyli jedna stawka do wszystkich sieci,
  • rozszerzenie dotychczasowej wymienności minut na SMSy również o MMSy,
  • najniższa cena, tylko 18 gr, za SMSa poza abonamentem,
  • obniżenie ceny transmisji danych do 12 gr za 100 kB.
  • największe pakiety internetowe,
  • oferta najszybszego internetu LTE w smartfonie!

Klienci, którzy zwracają uwagę na wydatki i nie chcą płacić wysokich rachunków mogą skorzystać z ofert „oszczędzasz z telefonem”, „oszczędzasz ze smartfonem” oraz „oszczędzasz – tylko SIM”. Dla klientów zainteresowanych nowoczesnymi smartfonami w niskiej cenie i swobodnym korzystaniem z internetu przygotowano oferty „masz smartfon”, „masz smartfon LTE bez limitu” i „masz Oba Ma”. Lubiący swobodnie rozmawiać przez telefon i oczekujący nielimitowanych połączeń z najbliższymi i dużych pakietów minut do pozostałych sieci mogą skorzystać z oferty „gadasz”.
Plus jako pierwszy operator w Polsce wprowadza do swojej oferty smartfony, które pozwalają na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE. W zasięgu LTE jest już blisko 20 milionów Polaków, a sieć została przygotowana na obsługę transmisji danych LTE w telefonach, nie tracąc możliwości zestawiania połączeń głosowych w trakcie korzystania z LTE, co uzyskano dzięki zastosowaniu rozwiązania Circuit-Switch Fallback (CSFB). Mimo, że usługa jest na razie dostępna tylko w ofercie „bez limitu”, to do obsługi standardu LTE przygotowane już zostały wszystkie nowe taryfy.
Oszczędzasz, Masz, Gadasz to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy w nowej ofercie Plusa odnajdą dla siebie najlepsze warunki na rynku.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x