Ovi Mapy uprzyjemnią wakacyjne podróże

wpis w: Technikalia, Telefony | 0

Firma Nokia zaprezentowała dzisiaj nowych partnerów Ovi Map, dzięki którym darmowa nawigacja w telefonach Nokia oferować będzie jeszcze więcej przydatnych informacji. Pozwolą one wszystkim użytkownikom znaleźć najciekawsze miejsce, zarówno w czasie podróży, jak i w życiu codziennym.

Usługi dostępne poprzez platformę Ovi (www.ovi.com) zapewniają użytkownikom telefonów Nokia wyjątkowe możliwości. Łączą one wszelkiego rodzaju treści z usługami lokalizacyjnymi, sieciami społecznościowymi oraz całą gamą opcji łączności. To doskonałe miejsce do odkrywania, dzielenia się i korzystania z dostępnych materiałów za pomocą smartfonów Nokia.

Partnerstwo z Qype to dostępność rekomendacji Internautów

Ovi Mapy oferują obecnie dostęp do treści Qype — największego w Europie portalu z lokalnymi recenzjami społecznościowymi. Społeczność Qype wzbogaca Ovi Mapy o blisko 700 000 komentarzy i rekomendacji mieszkańców oraz turystów dotyczących ponad 350 000 ciekawych miejsc – restauracji, sklepów, kawiarni, hoteli i innych. Dzięki temu jeszcze przed przyjazdem można sprawdzić, jak oceniają je odwiedzający.

Podróżowanie to przyjemność!

Użytkownicy telefonów Nokia mają obecnie poprzez Ovi Mapy dostęp do ponad 25 milionów punktów POI (points of interest) na całym świecie dzięki NAVTEQ, przewodnikom Lonely Planet, WCities i Michelin. Miejsca noclegowe mogą znaleźć szybko i łatwo dzięki serwisom HRS i Expedia, dostępnym w wielu krajach.

Nawigacja samochodowa w prostszym wydaniu

Ponadto osobom planującym podróż Nokia oferuje w komplecie* z nowymi smartfonami zestawy samochodowe bez dodatkowych kosztów, dzięki czemu nawigacja w drodze będzie nie tylko łatwiejsza, ale i bardziej bezpieczna. Jeśli użytkownik chce korzystać z nawigacji pieszej, wystarczy przełożyć telefon do kieszeni, aby poznawać nowe miejsca w dowolnie wybrany sposób.

Wczasowicze, którzy lubią być dobrze przygotowani, mogą zaplanować wakacyjną trasę jeszcze przed wyjazdem. Mogą to zrobić w domu, na komputerze stacjonarnym lub laptopie, a następnie przesłać je do urządzenia Nokia i korzystać z nich w czasie podróży. Dzięki temu mogą szybciej wyszukać trasy w drodze, a także korzystać z map bez połączenia z siecią, co zmniejsza koszty roamingu za granicą.

Najnowsza aktualizacja  Ovi Map (3.04) jest już dostępna pod linkiem www.nokia.pl/mapy

Z bezpłatnej nawigacji i najnowszej wersji Ovi Map mogą korzystać użytkownicy telefonów: Nokia N97 mini, Nokia N97, Nokia N86 8MP, Nokia E71, Nokia E66, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia 5230, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E72, Nokia 6720 Nokia 6710 Navigator, Nokia 6730 classic, Nokia X6, Nokia C6 i Nokia C5.

Źródło: Nokia


0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments