Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Pierwsze wrażenia: HTC Wildfire S

Tym razem w moje ręce trafił popularny telefon HTC Wildfire S. Jest to najtańszy produkt HTC dostępny na polskim rynku, który oferuje gamę wielu funkcji dzięki systemowi Android. Zapraszam do przeczytania pierwszych wrażeń po chwili użytkowania tego modelu.

Telefon jest mały, dość lekki i przyzwoicie wykonany z plastikowej obudowy, która mimo wszystko wydaje z siebie nieprzyjemne dźwięki skrzypienia podczas ściskania telefonu w dłoni. Na pochwałę zasługuje od pierwszej chwili zadowalającej jakości wyświetlacz oraz sprawnie działający interfejs.

Na pewno jest on znacznie bardziej udanym modelem, niż HTC Wildfire w pierwotnej wersji, którą osobiście znienawidziłem już od samego początku za fatalny wyświetlacz (rozdzielczość 320 x 240 pikseli na 3,2″? Taką rozdzielczość oferują telefony ze zwykłą klawiaturą, np. Nokia E51, która ma znacznie mniejszy wyświetlacz o przekątnej 2,0″), natomiast w poprawionej wresji Wildfire oznaczonej literką S znajduje się wyświetlacz o standardowej rozdzielczości jak na taką powierzchnię – czyli 320 x 480 pikseli oferujący całkiem niezły obraz.

Jak wypada cała reszta? O tym dowiecie się już za jakiś czas, kiedy zostanie opublikowany test tego modelu. Zapraszam do zadawania pytań i komentowania. Czy uważacie, że ten model jest naprawdę udany?

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x