Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Pierwsze wrażenia: Nokia 700

Nokia 700, która właśnie przyjechała do mnie na testy jest pierwszym telefonem z systemem Symbian Belle, jaki znalazł się w moich rękach. Producent na swojej stronie zachwyca się tym, że jest to najmniejszy smartfon – jakkolwiek to rozumieć. Zapraszam do przeczytania pierwszych wrażeń z użytkowania Nokii 700.

Nokia 700 faktycznie, wyróżnia się z tłumu bardzo niewielką, stylową i dobrze wykonaną obudową – już po pierwszych sekundach trzymania nowego telefonu w dłoni mamy wrażenie, że jest on wykonany wyjątkowo dobrze. Po włączeniu śmiało można stwierdzić, że ma naprawdę dobrej jakości wyświetlacz – na pewno dużo lepszy, niż w testowanej przeze mnie Nokii N9… Symbian Belle, który jest w Nokii 700 działa bardzo szybko i został znacznie bardziej rozbudowany w niektórych miejscach niż jego poprzednie wersje – m.in. Anna.

Do pierwszych wad mogę śmiało zaliczyć brak opcji autofocus w aparacie fotograficznym – cóż, może kiedyś był to luksus, ale teraz patrząc na najnowsze smartfony Nokii z różnych półek – naprawdę niewiele modeli zostało wyposażonych w tę cenną opcję.

Więcej informacji o tym modelu dowiecie się z testu, który jeszcze w grudniu powinien się pojawić na Plus Blogu. Zapraszam do zadawania pytań odnośnie Nokii 700, a także informacji na co mam zwrócić uwagę testując właśnie ten model.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x