Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Pierwsze wrażenia: Nokia Asha 300

Nokia Asha 300 to kolejny telefon od Nokii, który łączy dotykowy wyświetlacz wraz z tradycyjną klawiaturą ABC. Testowaliśmy już na naszym Blogu Nokie X3-02 oraz C3-01 należące do serii Touch and Type, a dzisiaj przyszła pora na zapoznanie się z najnowszą Nokią Asha 300, która jest następcą tych telefonów. Zapraszam do przeczytania pierwszych wrażeń.

Nokia Asha 300 od samego początku spodobała mi się dość mocno, dlatego postanowiłem zostawić ją na sam koniec testów telefonów fińskiego producenta z tych trzech, które ostatnio do mnie przyjechały. Co mnie się spodobało w tej Nokii? Przede wszystkim wreszcie bardzo dobra klawiatura, dobrej jakości wyświetlacz, pojemna bateria oraz mała, lekka obudowa.

Oczywiście, telefon ma też wady, takie jak choćby nieco słabej jakości obudowa (telefon wydaje się być delikatny i obudowa nie jest wykonana z najlepszej jakości plastiku). I w sumie tylko tyle mogę powiedzieć jeśli chodzi o wady, ponieważ nic innego jeszcze nie rzuciło mi się w oczy.

Test tego modelu zostanie opublikowany w przeciągu dwóch tygodni na naszym Blogu. Zapraszam do zadawania pytań i komentowania.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x