Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Pierwsze wrażenia: Samsung Galaxy S II

W moje ręce  trafiłdzisiaj najnowszy telefon marki Samsung z najwyższej półki: Galaxy S II. Jest to następca, bardzo popularnego i docenionego przez użytkowników modelu Galaxy S. Zapraszam do przeczytania pierwszych wrażeń po chwili zabawy z najnowszysm smartfonem.

Telefon jest dość duży, ale bardzo cienki i na pierwszy rzut oka – całkiem nieźle wykonany. Posiada duży, 4,3″ ekran, który z pewnością na wielu osobach może zrobić rewelacyjne wrażenie.

Pracuje w oparciu dobrze znanego Androida w wersji 2.3 z nakładką systemową Touch Wizz w najnowszej wersji 4.0, dzięki czemu menu jest bardzo szybkie, przejrzyste i proste. Z telefonu na pewno znacznie wygodniej się korzysta, niż ze starszych modeli pracujących w oparciu o inną wersję nakładki i systemu.

Na pewno bateria jest najsłabszą stroną tego telefonu, bo mimo pojemności 1650 mAh, to przy takich parametrach pojemność ta nie robi żadnego wrażenia. Z pewnością Samsung powinien zapatrzeć ten model w baterię o pojemności 2-2,5 Ah, nawet kosztem kilku mm grubości.

Teraz pozostaje tylko potestować najnowszego smartfona, aby sprawdzić, czy faktycznie Samsung nauczył się robić idealne smartfony, w końcu doświadczenie mają już spore 😉 Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Na co mam zwrócić szczególną uwagę testując ten model?

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x