Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Pierwsze wrażenia: Samsung Wave Y (Young)

Samsung Wave Y to najnowszy telefon koreańskiego producenta z systemem Bada OS. Jest to urządzenie z niskiej półki, które za niewielkie pieniądze oferuje sporą funkcjonalność. Zapraszam do przeczytania pierwszych wrażeń z chwili zabawy Samsungiem Wave Y, który właśnie przyjechał do mnie na testy.

Co wyróżnia Wave Y na tle konkurencji? Na pewno system Bada OS, który pojawił się jak na razie tylko w kilku Samsungach. Telefon obsługuje się w prosty sposób, interfejs jest czytelny i stabilny, bardzo podobny do telefonów Samsunga z Androidem dzięki nakładce systemowej TouchWiz. Na pochwałę zasługuje również wyświetlacz o sporej rozdzielczości oraz dobrze wykonana obudowa.

Pierwsze wady tego modelu nie jest dość łatwo wyłapać po chwili użytkowania. Zatem napiszę tutaj o brakującym zestawie słuchawkowym, którego w pudełku wraz z telefonem nie znajdziemy. Dla niektórych również wadą może okazać się brak aplikacji dostępnych na telefony z Androidem.

Test tego modelu będzie opublikowany w przyszłym tygodniu, na pewno odniosę się w nim również do przetestowanego ostatnio Galaxy Y, gdyż jest to chyba największy konkurent Wave Y.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x