Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Pierwszy salon flagowy w Nowym Domu Jabłkowskich w Warszawie

Jesienią u zbiegu ulic Brackiej i Chmielnej, w Nowym Domu Jabłkowskich, powstanie kolejne miejsce w Warszawie, które zawsze warto będzie odwiedzić. W lokalu o powierzchni 405 m2 znajdzie się specjalny, unikatowy Salon Firmowy sieci Plus, który będzie pełnić m.in. rolę ekspozycyjną, edukacyjną i badawczą. Salon na rogu Brackiej i Chmielnej ma podkreślać wszystkie wartości marki Plus, czyli przyjazność, innowacyjność i profesjonalizm. Będzie zaprojektowany w sposób elastyczny, umożliwiający zmiany ekspozycji i wykorzystanie powierzchni do różnorodnych działań.

Rozległa przestrzeń salonu w Nowym Domu Jabłkowskich wykorzystywana będzie do organizacji wykładów i paneli dyskusyjnych na temat nowości technologicznych prowadzonych przez autorytety w danej dziedzinie, przedstawiania nowych usług, a także do prezentacji licznych projektów kulturalnych, w które zaangażowany jest operator sieci Plus.

Jak wiadomo, Plus to jeden z największych mecenasów kultury w kraju, aktywnie wspierający cenne inicjatywy i projekty. Służy swoim wsparciem przy licznychwydarzeniach, które już na stałe wpisały się w kalendarz kulturalny kraju. Należą do nich m.in. festiwale filmowe: PLUS CAMERIMAGE i OFF PLUS CAMERA czy festiwal muzyczny Szczecin Plus Music Fest. Plus jest również partnerem wielu instytucji i wydarzeń kulturalnych w Warszawie, m.in. Muzeum Narodowego, Centrum Nauki Kopernik, festiwalu „Jazz na Starówce”, Nocy Muzeów czy Entree Piosenki Niegłupiej. Salon z racji swego położenia będzie doskonałym miejscem do dodatkowej promocji tych wydarzeń, a jego nowoczesne wnętrze zapewni też odpowiednią scenerię dla wernisaży i innych imprez kulturalnych.

Operator sieci Plus ma nadzieję na stworzenie w Warszawie miejsca spotkań dla osób szczególnie zainteresowanych rozwojem telefonii komórkowej, mobilnego internetu i usług dodanych, ale także kulturą i sztuką. Przez 7 dni w tygodniu.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x