Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Pierwszy Samsung DUOZ 3G

Najnowsza propozycja z serii DUOZ to połączenie wygody rozwiązań i użytecznego podejścia do funkcjonalności zaawansowanych telefonów komórkowych. Samsung DUOZ B7722 to pierwszy z DUOZów, który działa w standardzie 3G. Jego biznesowe funkcje pozwolą efektywnie korzystać z możliwości urządzenia w pracy, natomiast łatwy dostęp do Internetu oraz multimedia umilą czas wolny.

W otoczeniu biurowym

Obecnie telefon komórkowy jest podstawowym narzędziem pracy niemal we wszystkich branżach. Nie zawsze jednak chcemy przenosić służbowe sprawy do życia prywatnego. I dlatego firma Samsung wprowadza kolejne urządzenie, które pozwoli oddzielić od siebie te dwie sfery życia. Samsung DUOZ B7722 to zaawansowany dotykowy telefon działający w sieci 3G, który obsługuje dwie karty SIM jednocześnie.

Samsung wyposażył swój najnowszy model w wiele praktycznych funkcji biznesowych. Aby pobrać potrzebne w danym momencie materiały, wystarczy połączyć się z firmowym serwerem przez HSDPA lub Wi-Fi, zaś klient poczty push e-mail (ActiveSync) zapewni stały dostęp do służbowej i prywatnej skrzynki. Ponadto Samsung B7722 pozwala przeglądać dokumenty zapisane w formatach MS Office.

Gdy zmieniamy telefon, najbardziej obawiamy się utraty listy kontaktów. W trosce o swoich klientów, Samsung zastosował w najnowszym DUOZie pojemną książkę adresową, która w łatwy sposób pozwala zapisywać szczegóły dotyczące partnerów biznesowych oraz wygodnie zarządzać kontaktami. Efektywność oraz szybki dostęp do potrzebnych w danej chwili aplikacji gwarantuje zastosowany w nowym modelu intuicyjny interfejs Touch Wiz 2.0 Plus, wielostronne menu oraz rozszerzony panel widgetów.

Domowy relaks

Z telefonem Samsung DUOZ B7722 przełączanie pomiędzy kartami SIM nie jest potrzebne. Po wyjściu z pracy wystarczy jedno dotknięcie ekranu, a już możemy używać numeru prywatnego. Co więcej, użytkownik może ustawić o określonej godzinie automatyczną zmianę z jednej karty na drugą.

Oprócz zaawansowanych funkcji przydatnych w biznesie telefon zapewni nam także rozrywkę w czasie wolnym. Obecnie wielu z nas nie potrafi sobie wyobrazić życia bez stałego dostępu do serwisów społecznościowych. I dlatego twórcy modelu Samsung B7722 zagwarantowali użytkownikom możliwość ciągłej aktywności w Internecie. Dzięki szybkiemu łączu Wi-Fi można z łatwością połączyć się z serwisami, takimi jak Facebook czy Twitter i bez problemu komunikować się z przyjaciółmi, dzielić zdjęciami, muzyką, filmami, a także na bieżąco uaktualniać swój status.

Wbudowany aparat 5 MPix z autofokusem oraz lampą błyskową w technologii Power LED, pozwoli uwiecznić spontaniczne spotkania ze znajomymi czy też niezapomniane chwile z egzotycznych wakacji, a duży wyświetlacz LCD o przekątnej 3,2 cala zagwarantuje wygodnie przeglądanie zrobionych zdjęć i filmów.

Dla fanów muzyki, Samsung przygotował niespodziankę. Telefon DUOZ B7722 z powodzeniem może zastąpić przenośny odtwarzacz MP3 lub radio FM. Dzięki czytnikowi kart microSD, można rozszerzyć pamięć nawet do 16GB, i tym samym użytkownicy będą mogli przechowywać wiele albumów ulubionych wykonawców. Dodatkowo, zastosowanie technologii DNSe oraz efektu dźwięku przestrzennego, odtwarzane utwory nabierają czystego, głębokiego brzmienia. Natomiast jeśli chcemy rozpoznać piosenkę, którą aktualnie słyszymy, możemy włączyć funkcję rozpoznawania muzyki i na wyświetlaczu pojawi się nazwa wykonawcy i tytuł utworu.

Samsung B7722 będzie dostępny w sprzedaży w Polsce na przełomie lipca i sierpnia w sugerowanej cenie detalicznej 1299 PLN.

Specyfikacja produktu – Samsung B7722

Sieć HSDPA 3.6 + EDGE
Wyświetlacz 3.2” WQVGA(400×240) 262K TFT LCD
Aparat fotograficzny 5 MPix, Power LED, detekcja uśmiechu i twarzy, makro, stabilizacja obrazu
Obraz / Dźwięk Wideo: MPEG4  H.263, H.264/WMV

Audio: MP3,AAC, AAC+, eAAC+, WMA, AMR, MIDI, SP-MIDI, i-melody, WAV,

Rozpoznawanie muzyki, equalizer

Funkcje dodatkowe Klient poczty push e-mail (ActiveSync), dostęp do portali społecznościowych, udostępnienie obrazów, komunikator, SyncML
Łączność Bluetooth® 2,1, USB 2,0, WiFi
Pamięć Pamięć wewnętrzna: 270 MB

Pamięć zewnętrzna: micro SD (do 16 GB)

Bateria 1200 mAh
Wymiary 113,5 x 55,5 x 14,3 mm

Źródło: Samsung

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x