Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plus na Instagramie

Plus na Instagramie

Fani Instagramu, czyli platormy udostępniania ciekawych lub wyjątkowych zdjęć z charakterystycznymi filtrami, mogą już dodać do obserwowanych konto Plusa. Od kilkunastu dni pod adresem http://instagram.com/polkomtelplus dostępny jest profil marki Plus. Debiutowi Plusa na Instagramie towarzyszy letni konkurs dla fanów – „Lato na Plus”

W konkursie #latonaplus może wziąć udział każdy użytkownik Instagramu, który doda zdjęcie ze swoich wakacji i otaguje je hasłem #latonaplus. Zabawa potrwa do 21 września. Co tydzień, autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają od Plusa gadżety, a zwycięzca całego konkursu cieszyć się będzie telefonem Sony Xperia SP.
Jak mówi Kierownik Projektu w Departamencie Komunikacji Marketingowej Polkomtelu Katarzyna Kryda – „To naturalne, że operator telefonii komórkowej chce być tam, gdzie są jego klienci ze swoimi telefonami i dlatego właśnie zdecydowaliśmy, że Instagram to właściwy kierunek rozbudowy naszej obecności w mediach społecznościowych. Skoro jako pierwsi wdrażamy najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak LTE, również jako pierwsi chcemy rozwijać aktywność w innowacyjnych obszarach, takich właśnie, jak Instagram.” Konkurs na Instagramie połączony jest z aktywnościami Plusa na Facebooku

plus-Instagram

Start profilu oraz towarzyszącego mu konkursu nie jest jedyną niespodzianką dla fanów Plusa. Operator przygotował dla nich również przewodnik po Instagramie, który można bezpłanie pobrać pod adresem: http://plus.faceaddicted.pl/plus-instagram/przewodnik-06.pdf.
Konkurs oraz przewodnik po Instagramie przygotowała agencja faceADDICTED, obsługująca na stałe markę Plus w mediach społecznościowych.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x