Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plus na Tour de Pologne

logo plusW dniach 1-7 sierpnia br. odbędzie się 67 Wyścig Kolarski Tour de Pologne. Polkomtel, jako Oficjalny Sponsor i Partner Technologiczny Tour de Pologne, przygotował w tym roku dla kibiców dodatkowe atrakcje.

W tym roku wielonarodowemu peletonowi 67. Tour de Pologne towarzyszyć będą najbardziej znane utwory Fryderyka Chopina, dla uczczenia 200. rocznicy jego urodzin. W wybranych miejscowościach na trasie Tour de Pologne, m.in. w Sochaczewie, Cieszynie, Ustroniu i Krościenku nad Dunajcem, odbywać się będą otwarte dla publiczności i kibiców godzinne recitale – Chopin Plus. W dniu 1 sierpnia w Sochaczewie zorganizowano dwa koncerty – pierwszej części Etiudy Rewolucyjnej, Mazurka a-moll oraz Poloneza As-dur wysłuchali także kolarze. Wstęp na koncerty jest wolny, a jego uczestnicy otrzymają w prezencie płytę z utworami Fryderyka Chopina wraz ze starterem sieci Plus.

Dodatkowo dla wszystkich korzystających z portalu informacyjno-rozrywkowego wap.plus.pl w komórce Plus przygotował dedykowany ośrodek, w którym na bieżąco można śledzić najświeższe informacje z trasy, sprawdzać wyniki poszczególnych etapów oraz pobierać gry i aplikacje sportowe. Informacje są na bieżąco uzupełniane przez organizatora wyścigu – Lang Team.

Chopin Plus
Gra: Adam Kośmieja
Student prestiżowego nowojorskiego konserwatorium muzycznego Manhattan School of Music, wyróżniony stypendium Harold and Helen Schonberg Pianist Scholarship w klasie renomowanego Solomona Mikowskiego. Występował w Polsce, Francji, Hiszpanii, Szwecji oraz Stanach Zjednoczonych. W 2008 r. wystąpił w nowojorskiej Weill Recital Hall w Carnegie Hall oraz dał recital fortepianowy w Yamaha Piano Artist Services w Nowy Jorku. Laureat I nagrody w III Konkursie pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Columbia University w Nowym Jorku. Laureat I nagrody w Konkursie pianistycznym im. Mieczysława Munza w Nowym Jorku.

W programie m.in.:
Etiuda c-moll (Rewolucyjna), op.10 nr 12
Polonez As-dur op. 53
Ballada g-moll nr 1
Scherzo cis-moll nr 3
Mazurki op. 56
Nokturn Fis-dur op.15 nr 2
Sonata nr 2, cz. 4

Koncerty poprowadzi Dominika Matuszak.

źródło: gsmonline.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x