Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plus oswaja internet!

Korzystanie z poczty, Facebooka i tysięcy innych aplikacji jest wygodne i przyjemne, a dzięki Plusowi może też odbywać się bez obaw o wysokie koszty! Smartfonowe oferty „Oswajacz internetowy” oraz specjalnie przygotowany „Przyjazny przewodnik po smartfonach” to początek wielkiego oswajania internetu przez sieć Plus. Smartfony oferują swoim użytkownikom prosty i wygodny dostęp do internetu i jego zasobów. Jednak aby w pełni komfortowo z nich korzystać należy być do tego przygotowanym. Dlatego Plus, dbający o swych klientów, proponuje kompleksowe podejście do korzystania ze smartfonów. Jego równoważnymi elementami są zarówno oferty pozwalające bez obaw o wysokie koszty korzystać z sieci, jak i edukacja.

„Oswajacz internetowy” to specjalne oferty smartfonowe Plusa:

  • Oferta smartfonowa dla klientów abonamentowych zawiera wbudowane w abonament pakiety internetowe w wersji non-stop. Po wykorzystaniu pakietu spada jedynie prędkość transmisji, ale użytkownik korzysta z internetu bez dodatkowych opłat na terenie Polski.
  • Oferta smartfonowa dla klientów Plusa mix zawiera pakiety internetowe w cenie 10 zł. Pakiet jest uruchamiany automatycznie po każdym doładowaniu wymaganą kwotą minimalną, a po jego wykorzystaniu klient otrzymuje o tym powiadomienie SMS-em.
  • Dla użytkowników Plusa na kartę rozpoczęła się już promocja darmowego internetu na próbę po doładowaniu za minimum 30 zł. Klienci otrzymują darmowy pakiet internetowy, dzięki któremu mogą surfować po internecie, a po wykorzystaniu go przed upływem 31 dni otrzymują SMS-a informującego o tym.
  • Klienci Plusa korzystający z pozostałych ofert głosowych (Plus Abonament, Plus Mix, Plus na kartę oraz Plus Firma), również nie muszą obawiać się o wysokie koszty korzystania z internetu w telefonie, ponieważ przygotowaliśmy dla nich pakiety internetowe non-stop. W pakietach tych, po przekroczeniu określonego limitu danych, spada jedynie prędkość transmisji, ale można dalej  korzystać z internetu bez dodatkowych opłat na terenie Polski.

Wraz z ofertami „Oswajacza internetowego” opracowany został „Przyjazny przewodnik po smartfonach”, którego celem jest jak najlepsza edukacja klientów zarówno o ofertach jaki i samych aparatach. Użytkownicy smartfonów powinni wiedzieć ile kosztuje surfowanie po internecie, i że niektóre z aparatów same aktualizują dane. Można używać smartfonów bez obaw o wysokie koszty, należy jednak jednocześnie korzystać ze specjalnych ofert smartfonowych lub dokupić odpowiedni pakiet internetowy. „Przyjazny przewodnik po smartfonach” pozwala dowiedzieć się jak w pełni świadomie korzystać ze smartfona oraz jak dobrać najbardziej odpowiednią ofertę smartfonową.
Plus oswaja internet, a korzystanie z niego w smartfonach może być wygodne, przyjemne oraz bez obaw o wysokie koszty!

Pobierz przewodnik

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x