Na fanpage’u Plusa na Facebooku Internauci mogą otrzymać darmowe kody do pakietu 100 filmów z zasobów telewizji internetowej ipla. Akcja podarowania kodów setkom tysięcy użytkowników została przygotowana we współpracy z ipla.tv. Wszyscy, którzy mają konto na Facebooku i zapiszą się do akcji otrzymają kod uprawniający do obejrzenia jednego ze 100 filmów. Drugi kod będą mogli udostępnić dowolnemu znajomemu z Facebooka.
Warunkiem korzystania z nowej oferty jest:
1. Wejście na Facebookowy profil Plusa na dostępny na facebook.com/plus w zakładce „WEŹ Kod! Na 100 filmów!”
2. Zalajkowanie stron Plusa i ipla
Kod zostanie wygenerowany i wyświetlony na stronie oraz wysłany drogą mailową do użytkownika. Kod uprawniający do obejrzenia filmów należy wpisać w aplikacji ipla i jest on ważny przez 30 dni od momentu aktywacji.
W sieciowej wypożyczalni w ipla dostępnych jest obecnie ponad tysiąc propozycji filmów pełnometrażowych takich producentów jak: Warner Bros., Paramount, DreamWorks, Cineman, SPI, Kino Świat, Syrena Films, Epelpol, Mayfly, Fireworks I Vivarto.
Więcej informacji na temat ipla.tv i pakietu StoFilm można znaleźć na stronie: http://www.film.ipla.tv/VOD/5000633-Stofilm
źródło: Telix.pl