Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plus udostępnia Interaktywny Przewodnik po Centrum Nauki Kopernik

„Centrum Nauki Kopernik mam w małym palcu!” – to, co wydawało się dla wielu tysięcy zwiedzających Centrum Nauki Kopernik nie do opanowania, teraz jest bajecznie proste, a wszystko to dzięki Interaktywnemu Przewodnikowi po Centrum Nauki Kopernik, mobilnej aplikacji opracowanej przez Plusa.Plus od początku swojego istnienia stawia na nowoczesność i innowacyjność przekazu, a od roku jest też Partnerem Generalnym Centrum Nauki Kopernik, jednej z najnowocześniejszych europejskich instytucji popularyzująca naukę i kulturę.

Udostępniona właśnie aplikacja Interaktywny Przewodnik po Centrum Nauki Kopernik stanowi kompendium wiedzy przydatnej dla wszystkich, którzy mają zamiar odwiedzić CNK. Przewodnik zawiera m.in. interaktywną mapę, szczegółowe opisy galerii i najciekawszych eksponatów, wyszukiwarkę umożliwiającą odnalezienie kluczowych tematów prezentowanych w Centrum, jak również aktualizowany na bieżąco kalendarz imprez.

Aplikację Interaktywny Przewodnik po Centrum Nauki Kopernik można pobrać za darmo w lobby Centrum Nauki Kopernik za pomocą rozmieszczonych tam nadajników bluetooth. Klienci sieci Plus mogą również pobrać aplikację przez stronę internetową wpisując swój numer telefonu komórkowego do prostego formularza. Na podany telefon zostanie wysłany adres, za pomocą którego można bez opłat ściągnąć aplikację. Szczegółowa lista telefonów obsługujących aplikację znajduje się również na stronie internetowej.

http://www.plus.pl/plus_sponsorem/kultura_i_rozrywka/inne_projekty/CentrumNaukiKopernik/

Obecnie aplikacja jest dostępna dla osób, które posiadają komórki obsługujące platformę Java (J2ME), ale w najbliższej przyszłości planowane jest rozszerzenie aplikacji na pozostałe platformy.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x