Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plus uruchamia usługę wideo na żądanie!

Od 6 lipca użytkownicy sieci Plus będą mogli skorzystać z łatwego dostępu do legalnych filmów w cenach niedostępnych dotychczas klientom VOD w Polsce! Jest to możliwe dzięki podpisaniu przez Polkomtel SA i Digital Partners Sp. z o.o. umowy na świadczenie usługi wideo na żądanie (VOD) w serwisie tvscreen.pl.

Oferta VOD w Plusie to rewolucja na rynku serwisów tego typu w Polsce i charakteryzuje się prostotą płatności oraz niską ceną. Użytkownicy sieci Plus będą mogli oglądać pojedyncze filmy płacąc za nie SMSem lub subskrybować odnawialne co 30 dni pakiety umożliwiające dostęp do 5, 15 lub 30 filmów z Kolekcji Plusa. Płatność za oglądane filmy lub zakup pakietów nastąpi za pomocą SMSów. Cena za pojedynczy film wynosi od 3,69 zł brutto do 11,07 zł brutto w zależności od wybranej kategorii filmu. Co istotne, cena przy tej formie płatności w odróżnieniu od konkurencyjnych serwisów z ofertą VOD nie różni się od ceny w przypadku zapłaty np. kartą kredytową.
Najbardziej atrakcyjną ofertą, dostępną wyłącznie dla klientów Plusa są trzy pakiety udostępniające filmy z Kolekcji Plusa w najniższych na rynku cenach za film: pakiet 5 filmów za 5 zł brutto, 15 filmów za 10 zł brutto i 30 filmów za 16 zł brutto. Koszt obejrzenia pojedynczego filmu to odpowiednio 1 zł, 67 gr i 54 gr za film! Żeby skorzystać z pakietowej oferty VoD, wystarczy zarejestrować się na stronie: www.tvscreen.pl i wybrać jeden z trzech pakietów dostępów do filmów wysyłając SMS aktywujący:
1. dla pakietu 5 filmów: SMS o treści: TAK W na 1205,
2. dla pakietu 15 filmów: SMS o treści TAK W na numer 1210,
3. dla pakietu 30 filmów: SMS o treści TAK W na numer 1216.
W odpowiedzi przyjdzie wiadomość SMS z 12-cyfrowym kodem, który należy wpisać po wybraniu filmów. W przypadku zakupu pojedynczego filmu wystarczy wysłać SMS z kodem podanym przy opisie filmu.
Jedynym warunkiem korzystania z nowej oferty jest posiadanie numeru w sieci Plus. Oferta jest dostępna dla użytkowników wszystkich ofert: Plus abonament, Plus Mix, Plus na kartę czy Internetu w Plusie.

Już w lipcu w ofercie pojawią się tytuły, które będzie można obejrzeć jeszcze przed premierami na DVD:
„Władcy umysłów” z Mattem Damonem i Emily Blunt (premiera 7 lipca),
„Całkiem zabawna historia” z Emmą Roberts (premiera 14 lipca)
„Senna” – film poświęcony legendzie Formuły 1 (premiera 21 lipca, równocześnie z premierą na DVD).
Sieć Plus jest liderem na rynku nowoczesnych usług telekomunikacyjnych. Oprócz ofert typowo telefonicznych, konsekwentnie rozwija ofertę usług multimedialnych. Do największych sukcesów spółki zaliczyć należy serwis Muzodajnia, lidera na rynku legalnej muzyki, oraz portal mobilny wap.plus.pl, jeden z największych portali przeznaczonych na telefony i urządzenia mobilne w Polsce.
Serwis tvscreen.pl to obecnie jedyny serwis VOD w Polsce oferujący najnowsze kinowe hity on-line, a w swoich zasobach ma kilkaset filmów między innymi takich producentów jak Universal Pictures, Walt Disney Pictures, Disney/Pixar, Miramax Films, Touchstone Pictures, National Geographic, Kino Świat, Gutek Film, Best Film, Hagi Film. W ofercie tvscreen.pl znajduje się także serwis lovido.pl, który jest jedynym w pełni profesjonalnym serwisem VOD w Polsce z szeroką gamą filmów „dla dorosłych” od znanych producentów.
Więcej informacji na temat oferty VOD w Plusie na www.plus.pl.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x