Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plus wprowadzi do oferty iPada

Komórkowa sieć Plus zdradza, że wprowadzi do swojej oferty najnowsze urządzenie firmy Apple – iPada. Przypomnijmy, że w kwietniu Plus przeprowadził testy iPada wśród swoich klientów.

Komórkowa sieć Plus może być pierwszym operatorem komórkowym w Polsce, który wprowadzi do swojej oferty iPada. Jak podaje Gazeta.pl, podczas wczorajszej konferencji prasowej przedstawiciele operator zdradzili o planach wprowadzenia do oferty iPada. Informacje potwierdziła także rzeczniczka sieci Plus. Na razie nie jest znana data wprowadzenia iPada, ale prawdopodobnie nastąpi to w dniu oficjalnej premiery urządzenia w Polsce.

Przypomnijmy, że już w kwietniu 2010 roku sieć Plus wśród swoich klientów przeprowadził pilotażowy program „iPad w Plusie”, którego celem było zebranie od klientów opinii i informacji na temat użyteczności, funkcjonalności, jakości oraz możliwości tego urządzenia. Plus to pierwsza sieć w Polsce, która udostępniła w programie testowym iPada.

iPad może być oferowane m.in. wraz z ofertą mobilnego Internetu iPlus. Pojawienie się iPada w Plusie to efekt nawiązania współpracy z Apple, przypomnijmy, że w lipcu 2010 roku w sprzedaży sieci Plus pojawiły się telefony iPhone. Telefony Apple w swojej podstawowej ofercie od dawna posiadają także Era i Orange (oraz Play w ofercie „telefon na życzenie”).

źródło: Media2.pl


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x