Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plus wspólnie z Sony Ericsson dla najlepszych siatkarzy

Od ponad 12 lat marka PLUS dba o siatkarskie kadry narodowe, zabezpieczając zawodników oraz sztaby w najnowsze dostępne na rynku telefony komórkowe.

Rozmowa z bliskimi jest dla naszych zawodników niezwykle istotny w trakcie zgrupowań oraz sezonów reprezentacyjnych. Przemierzając tysiące kilometrów, przemieszczając się pomiędzy każdym zakątkiem kuli ziemskiej, siatkarze pozostają w stałym kontakcie z rodziną.

Tym razem do rąk naszych kadrowiczów trafi pierwszy na świecie smartfon z certyfikatem PlayStation – Sony Ericsson Xperia PLAY. Wyposażenie kadry narodowej siatkarzy w smartfony Xperia PLAY związane jest z promocją przez Sony Ericsson filozofii Work Smart Play Hard – idealnego balansu pomiędzy bowiązkami a rozrywką, pracą a zabawą.Model Xperia PLAY ma niezbędne nawet dla najbardziej wymagających użytkowników, jakimi są nasi siatkarze, funkcjonalności smartfonu. Oparty jest na systemie Android 2.3T i posiada wszelkie zalety, jakich użytkownicy mogą oczekiwać od rodziny Xperia Sony Ericsson. Poza tym ma to coś, za co narodowa kadra siatkarska pokocha ten model – konsolę do gry z certyfikatem PlayStationR. Na XperiaT PLAY dostępnych jest już ponad 100 gier od największych producentów, wykorzystujace ultraplynna grafike i super system stereo w tym takie tytuły jak Fifa 2010, SIMS3, Bruce Lee Dragon Warrior, Star Batalion, Tetris i Asphalt 6 jako gry pre-instalowane, a takze Minecraft czy BackStab jako gry ekskluzywne tylko dla nas, też znane tytuły jak: Assassins Creed czy Need for Speed i wiele wiele innych….

Wspólna inicjatywa PLUS oraz Sony Ericsson jest pierwszą tego typu kooperacją największej sieci komórkowej w Polsce oraz wiodącego producenta smartfonów w sporcie zawodowym w naszym kraju. Tego typu działania pokazują, że piłka siatkowa w naszym kraju jest sportem docenianym przez sponsorów, jest sportem w który warto inwestować i który warto wspierać. Niesione wraz z nią idee, fair play, uczciwego współzawodnictwa, nauki pracy w zespole odnaleźć można w działaniach każdego z partnerów Polskiej Siatkówki.

źródło: Telix.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x