Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Konkurs 2 lata PlusForum.pl

Niezależne forum komórkowej sieci Plus ma już 2 lata. Z tej okazji na forum pojawił się konkurs, a w nim do wygrania cenne nagrody – nagroda główna to telefon LG KP 170.

Dokładnie 5 października 2009 roku minęły dwa lata od powstania niezależnego forum sieci komórkowej Plus, 36i6 oraz Sami Swoi. Administracja forum postanowiła to uczcić organizując specjalny konkurs. Polega on na napisaniu w odpowiednim temacie forum, swojej propozycji na zadane pytanie: „Jakie realne oraz nowatorskie usługi i promocje zaproponowałbym do wprowadzenia w sieci Plus?”.

banner

Wszyscy, którzy do dnia 18 listopada 2009 roku założą temat, w którym zaproponują usługę/promocję, mogą zdobyć jedną z pięciu nagród głównych. Pierwsze miejsce nagrodzone zostanie telefonem LG KP 170, kolejne miejsca odpowiednio: słuchawka bluetooth Nokia BH-102, kamera internetowa Logitech c200, oraz pamięci Pendrive 4 GB. Nagrody są także przyznawane dla osób najczęściej komentujących konkursowe propozycje.

Regulamin konkursu można znaleźć pod adresem: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=60&t=1999
PlusForum.pl zostało założone przez sympatyków sieci Plus. Na forum możemy znaleźć fachowa pomoc, nie tylko ze strony zwykłych użytkowników, ale również ze strony pracowników firmy Polkomtel. PlusForum.pl to nie tylko forum o sieci komórkowej Plus – możemy tu znaleźć również informację o innych operatorach, nowościach ze świata telefonii komórkowej, jak również porozmawiać na luźne tematy. PlusForum.pl to także rozrywka – organizowane regularnie przez administrację konkursy z cennymi nagrodami, urozmaicają codzienne dyskusje.

Forum jest świetnym miejscem na wymianę swoich poglądów o operatorze sieci Plus, a niepowtarzalna atmosfera sprawia, że użytkownicy z chęcią powracają do czytania forum.

Forum możemy znaleźć pod adresem http://www.plusforum.pl.


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x