Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plusikowe, czyli nowa promocja z bonusem gotówkowym

Nawet 400 zł bonusu gotówkowego można otrzymać w nowej promocji, która od 21 stycznia br. jest dostępna dla klientów Plusa, MixPlusa, Plusa dla Firm i iPlusa. Oferta będzie dostępna zarówno dla nowych klientów, jak i dla osób przedłużających umowę, a wysokość bonusu gotówkowego zależy od wybranej oferty i wysokości abonamentu lub liczby doładowań.

W ramach promocji Plusikowe klient otrzymuje bonus gotówkowy wypłacany w bankomacie. Jego wysokość uzależniona jest od wysokości abonamentu lub kwoty zobowiązania w Mixplusie. W ofertach głosowych nowa oferta bazuje na obowiązujących stawkach taryfowych Bezlik oraz TanioRozmownych.

Plusikowe – abonament indywidualny:

Plusikowe – MixPlus:

Plusikowe – Plus dla Firm:

Plusikowe – iPlus:

Klient korzystający z oferty Plusikowe otrzyma SMS-em kod umożliwiający wypłatę bonusu gotówkowego. Wypłatę można zrealizować w ciągu 30 dni od otrzymania SMS-a w bankomatach sieci Euronet i BZ WBK. Lista bankomatów znajduje się na stronie: www.halcash.pl/lokalizacje.

W przypadku klientów przedłużających umowy kwoty bonusowe są takie same. Dodatkowo, w przypadku abonamentów Plusa i Plusa dla Firm, klienci otrzymują większą liczbę minut w ramach abonamentu, natomiast klienci iPlusa mogą wybrać terminal tańszy do 50zł.

W nowej ofercie polecane telefony to: HTC Wildfire z systemem Android, Nokia C3, Nokia C3 Touch & Type, Nokia X3, Nokia X3 Touch & Type, Nokia X2 ze słuchawkami bezprzewodowymi, Nokia 7230, Samsung Wave 533, Samsung Wave II, Samsung Galaxy S Samsung Monte S5620, Motorola Starling, Sony Ericsson Xperia X10 mini pro. Ich ceny zaczynają się już od 1 zł. Natomiast polecane modemy to: iPlus Huawei E173 HSPA oraz iPlus Huawei E367 HSPA+, także w cenie od 1 zł

Szczegóły na www.plus.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x