Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

PlusLiga i PlusLiga Kobiet na żywo w komórce!

Najciekawsze mecze, prawdziwe siatkarskie emocje, najlepsi siatkarze i siatkarki już dzisiaj na komórce. Specjalnie dla swoich klientów Plus, Generalny Sponsor Polskiej Siatkówki, przygotował wyjątkowy serwis. Użytkownicy sieci Plus mogą oglądać wybrane mecze PlusLigi i PlusLigi Kobiet na portalu wap.plus.pl. Za transmisję pobierana jest tylko jednorazowa opłata w wysokości 2,46 zł brutto. Klienci nie ponoszą żadnych innych dodatkowych opłat z tytułu transmisji danych. Na telefonach komórkowych oglądać można mecze PlusLigi i PlusLigi Kobiet transmitowane w telewizji Polsat Sport. Terminarz najbliższych transmisji można sprawdzić na wap.plus.pl/siatka.

W nowym serwisie oprócz transmisji na żywo można także przeczytać newsy ze świata siatkówki oraz obejrzeć ciekawe materiały wideo z bogatego archiwum, m.in. wywiady z zawodnikami, relacje czy skróty najciekawszych spotkań PlusLigi i PlusLigi Kobiet.

Polscy kibice, klienci sieci Plus, już w 2009 roku po raz pierwszy w historii mieli możliwość śledzenia na ekranach swoich telefonów zmagania najlepszych żeńskich drużyn w walce o Mistrzostwo Europy 2009. Również w 2010 roku Plus zadbał o kibiców męskiej siatkówki, udostępniając na swojej platformie komórkowej transmisje ze spotkań biało-czerwonych rozgrywanych w ramach Mistrzostw Świata 2010. Teraz po rozgrywkach kadr przyszedł czas na rozgrywki klubowe – PlusLiga oraz PlusLiga Kobiet po raz pierwszy będą dostępne na żywo w komórkach.

PlusLiga i PlusLiga Kobiet to jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych w naszym kraju. Popularność piłki siatkowej w Polsce z roku na rok wzrasta, co potwierdzają pełne hale oraz słupki oglądalności w telewizji. W sezonie 2009/2010 prawie 500 tysięcy osób dopingowało na żywo w halach swoje ulubione drużyny, a wartość medialna siatkówki klubowej w ciągu 10 lat wzrosła z 200 tysięcy do ponad 90 milionów złotych. Głównym partnerem polskiej siatkówki oraz zmian, jakie w niej zachodzą, jest marka Plus.

(ź) Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x