Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

PlusLiga zostanie w Polsacie i TV4, a co ze sponsorem?

plus ligaWiele wskazuje na to, że mecze siatkarskiej PlusLigi przez kolejne lata nadal będą obecne na antenie Polsatu Sport oraz telewizyjnej Czwórki. Nie wiadomo kto będzie pokazywał mecze kobiecej PlusLigi.

Trwają negocjacje w sprawie praw telewizyjnych na pokazywanie polskiej siatkówki przez kolejne lata. Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz widzowie Polsatu Sport i TV4 mogą spać spokojnie, bo wiele wskazuje na to, że mecze męskiej PlusLigi przez kolejne pięć lat będzie pokazywała właśnie Grupa Polsat.

Na 99 procent PlusLiga zostanie u nas. Wszystko zostało dogadane, podpisaliśmy list intencyjny w tej sprawie. Wkrótce podpiszemy umowę – mówi Przeglądowi Sportowemu Marian Kmita, szef sportu w Telewizji Polsat.

Pod znakiem zapytania stoi przyszłość PlusLigi Kobiet. Wiele wskazuje na to, że prawa te będą pokazywane przez dwóch nadawców. Polsat byłby zainteresowany pokazywaniem u siebie dwóch wybranych meczów każdej kolejki, pozostałe mógłby transmitować inny nadawca.

Z informacji Przeglądu Sportowego wynika, że meczami żeńskiej siatkówki zainteresowany jest także sportowy kanał – Orange Sport, który obecnie dostępny jest tylko w ofercie Telekomunikacji Polskiej i Cyfry+. Szef kanału Orange Sport w rozmowie z dziennikiem potwierdza zainteresowanie żeńską siatkówką oraz zdradza, że są prowadzone już w tej sprawie pierwsze rozmowy. Problemem może być jednak sponsor siatkarskiej ligi, czyli konkurencyjna do Orange komórkowa sieć Plus.

Miejmy nadzieję że jednak  sponsor, który w siatkówce  przyczynił się do wielu sukcesów, zarówno w męskiej jak i żeńskiej

dyscyplinie tego sportu ,pozostanie jednak niezmieniony.

(ź)media2

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x