Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plusoczytelnia na Warszawskich Targach Książki

W ramach Warszawskich Targów Książki po raz pierwszy zaprezentowany zostanie nowy projekt sieci Plus – Plusoczytelnia, czyli ośrodek internetowy oferujący e-booki, audiobooki oraz e-prasę.

Dzięki Plusoczytelni klienci sieci Plus uzyskają dostęp do ponad 1500 tytułów literatury pięknej wydanych w postaci e-booków i audiobooków. W ofercie dostępne są także elektroniczne wydania różnych tytułów prasy. Tym samym żmudne poszukiwania upragnionego tytułu w księgarni czy kiosku z gazetami należą już do przeszłości. Teraz miłośnicy słowa pisanego upragnioną pozycję będą mogli ściągnąć w krótkim czasie na elektroniczne urządzenie, którym dysponują. Może to być netbook, notebook, telefon lub odtwarzacz plików mp3, ponieważ system będzie oprócz plików mp3 obsługiwał również popularny format PDF. Tak więc jadąc na urlop, nie będzie trzeba już obciążać bagażu książkami. Wystarczy zabrać ze sobą pamięć przenośną.
Typowa transakcja w Plusoczytelni odbywa się następująco: najpierw wybieramy odpowiednią pozycję na stronie WWW.plusoczytelnia.pl. Inicjujemy transakcję, wysyłając SMS na numer widoczny obok ikonki danego tytułu, w treść wpisujemy kod związany z danym produktem, umieszczony obok numeru, po czym następuje rozpoczęcie pobierania pliku. Po zakończeniu pobierania możemy natychmiast wyświetlić plik na swoim urządzeniu.
Poszczególne pozycje będą dostępne poprzez SMS Premium Rate. Ze względu na ograniczenia niezależne od operatora na razie oferowane są tylko produkty w zakresie cenowym od 0,10 do 25 PLN.
Klienci Plusa będą mogli korzystać z nowej technologii i dostępnych w sklepie internetowym treści w ramach współpracy operatora z firmą Nexto.
Goście Warszawskich Targów Książki, odbywających się w dniach 13-16 maja br. w PKiN, będą mieli okazję osobiście zapoznać się z tą nowatorską ofertą na stoisku Plusa, usytuowanym między ekspozycjami wydawnictw Muza S.A. i Zysk i S-ka w Sali Ratuszowej, na prawo od głównego wejścia do PKiN.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x