Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plusoczytelnia ponownie na Międzynarodowych Targach Książki

Po raz drugi operator sieci Plus zaprezentuje na Międzynarodowych Targach Książki Plusoczytelnię, czyli internetowy ośrodek z e-bookami, audiobookami oraz e-prasą. Targi odbędą się w dniach 12-15 maja w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.Targi stanowią świetną okazję do przetestowania Plusoczytelni. Przez cztery dni będzie działało stoisko z „otwartym” dostępem do usługi, a pracownicy Plusa opowiedzą jak można się zalogować i korzystać z zasobów ośrodka.

Plusoczytelnia to setki książek w języku polskim i angielskim, liczne bestsellery, poradniki i literatura dla dzieci oraz elektroniczne wydania różnych tytułów prasy. Współpracuje ona m.in. z Nexto.pl i takimi wydawnictwami jak Świat Książki, Wydawnictwo Zielona Sowa, Zysk i S-ka. Obecnie w Plusoczytelni znajduje się około 5 tysięcy pozycji, z czego ponad połowa to bezpłatne e-booki z kategorii „Klasyka literatury”. W czwartek 12 maja rozpoczyna się promocja audiobooka „Jak zostać królem”. Ekranizacja tej książka miała 12 nominacji do Oskara, a ostatecznie otrzymała 4 statuetki, w tym za najlepszy film roku 2010!

W Plusoczytelni wybraną pozycję można zamówić SMSem. Korzystanie z usługi jest bardzo proste. Po wybraniu na stronie www.plusoczytelnia.pl interesującej nas książki wysyłamy SMS o treści „ZAMOW” pod numer wskazany przy danej pozycji. Po wysłaniu SMS-a otrzymujemy na numer telefonu, z którego wysłany został SMS, kod zwrotny. Kod zwrotny należy wpisać na stronie internetowej Plusoczytelni oraz podać adres e-mail, na który dostarczony zostanie link do ściągnięcia zamówionej pozycji. Usługa jest dostępna tylko dla klientów sieci Plusa.


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x