Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Po raz pierwszy w Polsce smartfon i tablet w jednym abonamencie!

Niemożliwe, by 1+1=1, a jednak prawdziwe! Od 12 listopada pytanie „tablet, czy smartfon?” nie będzie już dylematem dla klientów Plusa. Oba urządzenia będą dostępne w rewolucyjnych ofertach Plus Abonament, Plus dla Firm oraz Plus Mix po podpisaniu tylko jednej umowy.

Od 12 listopada dostępna będzie rewolucyjna oferta, w której 1 smartfon i 1 tablet będą nawet w cenie 1 zł i to po podpisaniu tylko 1 umowy! W sprzedaży znajdą się dwa zestawy:

  1. smartfon Sony Xperia J wraz z tabletem MODECOM FreeTAB 9701,
  2. smartfon Samsung Galaxy mini 2 wraz z tabletem MODECOM FreeTAB 9701.

Zestawy dostępne będą w dedykowanych promocjach z nielimitowanymi rozmowami w Plusie, dużymi pakietami minut do wszystkich sieci oraz pakietami danych pozwalającymi na swobodny dostęp do internetu bez obaw o koszty.

Sony Xperia J to najnowszy, designerski smartfon z systemem Android 4.0, dużym 4’’ dotykowym ekranem, aparatem 5 MPix, funkcją GPS.
Samsung Galaxy mini 2 to nowoczesny smartfon z systemem Android, dotykowym ekranem i z kolorowymi obudowami.
Tablet MODECOM FreeTAB 9701 pracuje na systemie Android 4.0, który w połączeniu z dużym 9,7-calowym, dotykowym ekranem pozwala komfortowo korzystać z internetu, gier, aplikacji czy też oglądać filmy.
Dzięki funkcji routera oba smartfony pozwalają na stworzenie sieci WiFi, co pozwoli na wygodne przeglądnie internetu, czy ściąganie poczty na towarzyszący im w zestawie tablet.

Promocyjne cenniki pakietów smartfon + tablet w poszczególnych ofertach i taryfach

 

Plus Abonament:

Plus Mix:

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x