Pod kontrolą – Nowa oferta mix dla firm

wpis w: Plus+ | 0

W piątek (19 marca 2010 roku) wprowadziła do swojej oferty nowe taryfy typu mix o nazwie Pod kontrolą. Nowa oferta przeznaczona jest do klientów biznesowych.

Pod Kontrolą posiada cechy zarówno oferty na abonament: abonament płatny co miesiąc zgodnie z wystawioną fakturą, jak i ofert na kartę: kwota abonamentu stanowi wartość środków na koncie do wykorzystania, które trzeba kontrolować i uzupełniać w miarę potrzeb zgodnie z zasadami ofert na kartę. Klient zawierający Umowę w ramach Promocji “Wydatki Kontrolowane” kupuje aparat telefoniczny po promocyjnej cenie oraz kartę SIM z Limitem o wartości 8,20 zł (10 zł z VAT). Abonent w ramach Promocji może wybrać wyłącznie jedną z taryf: Pod Kontrolą 20, Pod Kontrolą 30, Pod Kontrolą 50, Pod Kontrolą 75 oraz Pod Kontrolą 100.

Abonent w ramach taryf: Pod Kontrolą 20, Pod Kontrolą 30, Pod Kontrolą 50, Pod Kontrolą 75 oraz Pod Kontrolą 100 może skorzystać z promocyjnych usług:

„Piątka z Plusem”, którą będzie mógł uruchomić i z której będzie mógł korzystać na warunkach określonych w odrębnym Regulaminie Promocji „Piątka z Plusem”;

„Pakiet 200 minut w sieci Plus”, którą będzie mógł uruchomić i z której będzie mógł korzystać na warunkach określonych w odrębnym Regulaminie Promocji „Pakiet 200 minut w sieci Plus”;

„Pakiet 50 SMS” którą będzie mógł uruchomić i z której będzie mógł korzystać na warunkach określonych w odrębnym Regulaminie Promocji „Pakiet 50 SMS”.

Kontakt Plus:

Kontakt Plus to usługa umożliwiająca wykonywanie tańszych połączeń z wybranymi numerami w sieci Plus (nie dotyczy sieci Sami Swoi) lub w sieciach stacjonarnych oraz wysyłanie wiadomości SMS do numerów sieci Plus. Maksymalna liczba numerów w usłudze Kontakt Plus wynosi 30. Połączenia i SMS-y w ramach usługi Kontakt Plus nie dotyczą usług o podwyższonej opłacie, połączeń wykonywanych w roamingu międzynarodowym, połączeń z Internet i WAP.

Opłata cykliczna za 1 wybrany numer w ramach usługi Kontakt Plus oznacza możliwość korzystania z 1 numeru przez okres 720 godzin od momentu zdefiniowania numeru. Po tym okresie automatycznie zostanie pobrana opłata za kolejny okres 720 godzin, chyba że wcześniej Abonent zleci dezaktywację usługi. Opłata cykliczna pobierana jest z limitu środków na koncie Abonenta.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments