Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Polkomtel poszukuje kandydatów na stanowisko – Doradca Biznesowy Plus + inne oferty pracy

Polkomtel S.A. Operator sieci komórkowej Plus poszukuje kandydatów na stanowisko
Doradca Biznesowy Plus
miejsce pracy: cała Polska
Od kandydatów oczekujemy:
• Gotowości do prowadzenie własnej działalności gospodarczej
• Doświadczenia we współpracy z klientami
• Wykształcenia minimum średniego
• Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Word, Excel)
• Samodzielności i chęci podnoszenia kwalifikacji
• Wysokiej kultury osobistej
• Komunikatywności
• Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych celów
• Prawa jazdy kat. B

Zadania:

• Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora małych i średnich firm
• Budowanie relacji z klientami biznesowymi
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Realizowanie wyznaczonych celów

Wybranym kandydatom oferujemy m.in.:

• Umowę o współpracy na podstawie własnej działalności z Agentami Polkomtel S.A.
• Wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Rozbudowany pakiet szkoleń
• Wsparcie koordynatora ze strony Plus i agenta
• Możliwość udziału w atrakcyjnych wyjazdach zagranicznych
• Narzędzia wspierające rozwój, pozyskiwanie klientów i ich opiekę

Jeśli masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów i usług, przyślij nam swoje CV ze zdjęciem i list motywacyjny w języku polskim na adres: cvDoradcyHandlowi@polkomtel.com.pl z podaniem w tytule e-maila numeru referencyjnego: A/GSM03 oraz nazwy miasta/województwa, w którym chciałbyś/chciałabyś pracować. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wykorzystamy je wyłącznie w procesie rekrutacji. Pamiętaj, że masz prawo wglądu do swoich danych i ich zmianę. Administratorem danych jest Polkomtel S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 3. Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Na dzień 15 czerwca w sieci Plus dostępne są następujące oferty pracy:

Aktualne oferty pracy można znaleźć tutaj.

źródło: gsmonline.pl, plus.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x