Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Polkomtel rozwija współpracę z grupą telekomunikacyjną Vodafone

Polkomtel rozwija współpracę z grupą telekomunikacyjną Vodafone

Polkomtel, operator sieci Plus, podpisał umowę o współpracy z Vodafone, jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie. Podpisanie umowy z Vodafone to kolejny ważny krok Polkomtelu w kierunku zwiększania atrakcyjności usług oferowanych klientom, a także rozwoju całego rynku telekomunikacyjnego w Polsce. Podpisana w marcu umowa o współpracy między Polkomtelem a Vodafone obejmuje m.in. obsługę korporacji międzynarodowych oraz zapewnia dostęp do wspólnych produktów i usług dla klientów biznesowych i indywidualnych.

„Umowa z tak znaną i znaczącą na światowym rynku telekomunikacyjnym firmą, jak Vodafone to świetna wiadomość dla naszych klientów – jest to kolejny ważny krok ku temu aby oferować im więcej niż konkurencja. Jestem przekonany, że współpraca zaowocuje wieloma ciekawymi projektami biznesowymi, z korzyścią zarówno dla naszych obecnych, jak i nowych klientów” – powiedział Zygmunt Solorz-Żak, Prezes Zarządu Polkomtel Sp. z o.o.

Ważnym elementem współpracy pomiędzy obydwoma firmami jest wymiana doświadczeń oraz najlepszych praktyk  rynkowych. Dzięki podpisanej umowie powstają możliwości wielu korzystnych synergii operacyjnych i oszczędnościowych dla Polkomtelu.

Ravinder Takkar, Prezes i Dyrektor Generalny Vodafone Partner Markets, skomentował umowę z Polkomtel w następujący sposób – „Nasza umowa z Polkomtelem daje Vodafone możliwość dalszego wzmocnienia swojej obecności w Europie Wschodniej. Jesteśmy zadowoleni z odnowienia naszych relacji z Polkomtelem w ramach społeczności Rynków Partnerskich, która obejmuje ponad 50 rynków na całym świecie.”

Vodafone Group Plc to z punktu widzenia przychodów jedna z największych firm telefonii komórkowej na świecie, posiadająca ok. 403 miliony abonentów. Obecnie Vodafone posiada udziały kapitałowe w firmach telekomunikacyjnych w ponad 30 krajach na pięciu kontynentach i współpracuje z ponad 50 sieciami partnerskimi na całym świecie. Operator był jednym z akcjonariuszy Polkomtelu przed przejęciem Spółki przez Zygmunta Solorza-Żaka.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x