Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Polskie oprogramowanie dla przedstawicieli handlowych znowu jako pierwsze na świecie! – teraz dla Windows Phone

eLeader Mobile Visit to polskie rozwiązanie na smartfony używane przez mobilne siły sprzedaży i inne zespoły pracujące w terenie, wykorzystywane już dzisiaj w ponad 50 krajach. Lubelska firma technologiczna eLeader kilka lat temu jako ówczesny pionier zaoferowała mobilny system SFA/FFM dedykowany dla pierwszych wchodzących na rynek smartfonów. Dzisiaj ponownie jako pierwsza na świecie przedstawia to zaawansowane rozwiązanie działające na platformie Microsoft Windows Phone.

„Cieszę się, że na platformie Windows Phone zaczynają się pojawiać rozwiązania adresowane dla biznesu, w tym tak zaawansowane jak eLeader Mobile Visit. Zależy nam na aplikacjach, które są istotne z perspektywy klienta korporacyjnego, mocno związanego z całym ekosystemem rozwiązań Microsoft. Zespołowi eLeader z sukcesem udało się połączenie nowej filozofii interfejsu Metro, a więc designerskiego wyglądu z tak złożoną funkcjonalnością” – powiedziała Ewelina Bagińska, Mobile Lead w polskim oddziale Microsoft.

Aplikacja została zaprojektowana zgodnie z wytycznymi firmy Microsoft dla Windows Phone. Zespół eLeader utrzymał wysoki poziom użyteczności oprogramowania (user experience) znany z wcześniejszych wersji aplikacji, np. system można obsługiwać jedną ręką, co jest istotne w pracy np. przedstawicieli handlowych.

„Decyzję o stworzeniu wersji na nową innowacyjną platformę Microsoftu podjęliśmy ze względu na konkretne oczekiwania naszych Klientów, a także nasze wewnętrzne przekonania co do przyszłości systemu operacyjnego Windows Phone. Potwierdziliśmy to niezależnymi badaniami przeprowadzonymi dla eLeader przez instytut Millward Brown SMG/KRC. Pokazują one jasno, że sojusz technologiczny firm Nokia oraz Microsoft pozwoli nowej platformie mobilnej zająć w niedługim czasie istotną pozycję na rynku systemów operacyjnych dla smartfonów, zwłaszcza w obszarze rozwiązań biznesowych” – mówi Paweł Gołubiak, Workforce Solution Business Unit Director, odpowiedzialny za rozwiązanie eLeader Mobile Visit.

Dariusz Zalewski, Central and Eastern Europe Ecosystem and Developers Head, Nokia, dodaje – „Jest mi niezmiernie miło, że tak dobrze znane nam rozwiązanie firmy eLeader jeszcze z wersji na platformę Symbian, pojawia się w tak krótkim czasie na najnowsze smartfony Nokia Lumia. Cieszymy się, że to rozwiązanie, którego używają także nasi przedstawiciele, będzie mogło być wykorzystywane przez dynamicznie rosnącą rzeszę użytkowników biznesowych korzystających ze smartfonów Nokia z Windows Phone. Oprócz natychmiastowego i bezpłatnego dostępu do typowych aplikacji biznesowych, np. pakietu MS Office, poczty Outlook, serwisów Nokia Mapy i Nokia Nawigacja, możliwość korzystania z aplikacji SFA/FFM czyni ze smartfonów Nokia Lumia znakomite narzędzie ułatwiające codzienna pracę przedstawicieli handlowych”.

Udostępnienie aplikacji eLeader Mobile Visit w wersji na system Windows Phone jest kolejnym elementem szybkiej ekspansji firmy – także technologicznej. Obecnie eLeader Mobile Visit jest już dostępny dla trzech systemów operacyjnych: Windows Phone, Android oraz Symbian. Dzięki temu implementacja rozwiązania możliwa jest na szerokim wachlarzu telefonów używanych przez mobilnych pracowników, zgodnie z preferencjami użytkowników i specyfiką poszczególnych projektów.

Źródło: eLeader, Microsoft, Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x