Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Poręczna nawigacja 3,5 cala dla turystów – BLOW GPS 35V

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadził do sprzedaży kompaktową, multimedialną nawigację o przekątnej ekranu 3,5 cala, która doskonale sprawdza się w roli nawigacji samochodowej jak również w turystyce pieszej – BLOW GPS 35V.

W sezonie wiosenno-letnim użytkownicy samochodów częściej odbywają piesze wędrówki poza głównymi drogami i utartymi szlakami. Aby zapewnić sobie bezpieczne dotarcie do wyznaczonego miejsca dobrze jest zaopatrzyć się w niewielkich rozmiarów, przenośną nawigację satelitarną, która w każdym momencie naszej podróży pozwoli określić pozycję i optymalną drogę do celu. Nawigacja BLOW GPS35V, wykorzystująca procesor ARM 400MHz i precyzyjny odbiornik satelitarny SirFStar 4410, oferowana jest w zestawie z programem AutoMapa 6.2 w wersji Polska XL lub Europe. Szczegółowe mapy, z których korzysta urządzenie zawierają wiele dróg polnych i leśnych oraz plany miejscowości i dróg, co jest niezwykle przydatne podczas letnich wypraw. Bogata oferta uchwytów zapewnia stabilne mocowanie w samochodzie, a niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że BLOW bez przeszkód mieści w kieszeni. BLOW GPS35V, dzięki wbudowanej bazie zawierającej setki tysięcy, dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI), służy użytkownikowi najpotrzebniejszymi informacjami podczas podróży.

Urządzenie świetnie sprawdza się także podczas odpoczynku oferując szereg funkcji multimedialnych. BLOW odtwarza filmy, zdjęcia i umożliwia słuchanie muzyki w wielu popularnych formatach. Wbudowane gniazdo kart SD, pozwala zabrać ze sobą ulubione multimedia, bez konieczności tworzenia kolejnych kopii plików.

BLOW GPS35V – najważniejsze cechy:

  • Wyświetlacz dotykowy LCD 3,5 cala, 320 x 240 pikseli
  • System operacyjny Windows CE 5.0 NET
  • Procesor ARM  400 MHz
  • Wbudowany odbiornik GPS SiRF 4410
  • Gniazdo pamięci SD
  • Złącze mini USB 2.0 Full Speed z możliwością ładowania baterii przez USB
  • Obsługiwane formaty wideo: WMV9, XVid, DivX 5.0 i starsze, AVI
  • Obsługiwane formaty zdjęć: JPEG, PNG, BMP, GIF
  • Obsługiwane pliki audio: WAV i WMA
  • Wymiary 98 x 78 x 16 mm

Nawigacja BLOW GPS35V dostępna jest na rynku polskim odpowiednio cenie:

– BLOW GPS35V bez mapy – 199 PLN  brutto,

– BLOW GPS35V z AutoMapą Polska XL – 378 PLN brutto,

– BLOW GPS35V z AutoMapą Europe – 518 PLN brutto.

Źródło: Blow


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x