Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Qualcomm i Microsoft udostępnią deweloperom testowe komputery PC oparte na architekturze ARM

Qualcomm Incorporated ogłosił, że procesor Snapdragon będzie razem z systemem Windows udostępniony w programie testowym dla deweloperów. Qualcomm pracuje z Microsoft nad dostarczeniem testowych komputerów PC do wybranych deweloperów aby zoptymalizować i testować aplikacje na opartych o architekturę ARM, napędzanych procesorami Snapdragon i pracujących na systemie Windows komputerach osobistych i tabletach.

Ten bazujący na zaproszeniach program połączy wstępną wersję Windows z wysoce wydajnymi procesorami Snapdragon S4 na komputerach PC. Te testowe urządzenia nie są reprezentatywne dla finalnych produktów czy wrażeń z używania Windows na ARM; zostały stworzone aby dać deweloperom możliwość dostępu i testowania aplikacji Windows Metro na najnowszych procesorach Qualcomm.

Program testowy Windows na ARM dla deweloperów ma sprawić, że dostępne w Windows Store aplikacje Windows Metro będą doskonale pracować na urządzeniach PC opartych o Windows 8, wliczając w to te z procesorami ARM firmy Qualcomm i rozwiązaniami łączności mobilnej Gobi.

Źródło: Qualcomm

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x