Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Rewolucyjna oferta Netii

Internet tak szybki, jak łącze pozwala oraz nielimitowany telefon za 99,90 zł, nawet przez 6 miesięcy za połowę ceny. A to wszystko w umowie na czas nieokreślony! Tak w największym skrócie można opisać rewolucyjną ofertę Netii, która będzie dostępna od 14 kwietnia. Tego dnia odbędzie się też premiera zupełnie nowej strony internetowej i e-sklepu, stworzonych w myśl nowej misji Netii.

Nowa oferta Netii, która będzie dostępna od 14 kwietnia br., jest kolejnym – po diametralnej zmianie identyfikacji wizualnej – elementem całkowitej zmiany koncepcji (rebrainingu) marki.

– Dotychczas Klienci nie otrzymywali takiej prędkości dostępu do internetu, jaką mogliby mieć, tylko taką, jaką ustalił operator. Również czas trwania umowy był narzucony przez operatora. Nowa, rewolucyjna oferta Netii likwiduje oba te ograniczenia i jest przy tym bardzo przystępna cenowo!  – powiedział Grzegorz Esz, dyrektor ds. komercyjnych, członek zarządu Netii.

Podstawowy pakiet No Limits w Netii to dostęp do internetu z maksymalną dostępną na danej linii prędkością (w przypadku BSA osiągana do 30 dni od aktywacji) oraz taryfa Non Stop z nielimitowanymi połączeniami na krajowe telefony stacjonarne za 99,90 zł brutto (z e-fakturą). Zarówno internet, jak i telefon w pakiecie kosztują 49,95 zł. W zależności od technologii, pakiet jest oferowany nawet przez 6 miesięcy za połowę ceny, dzięki czemu internet kosztuje już od 25 zł miesięcznie.

Na obszarach zmodernizowanych do standardu NGA, gdzie Netia może świadczyć usługi telewizyjne, w tym w jakości HD, w cenie 99,90 zł jest oferowana potrójna usługa (3play) z pakietem 30 kanałów TV.

Ceny usług dostępu do internetu i abonamentu Non Stop, kupowanych poza pakietem to 59,90 zł brutto miesięcznie (z e-fakturą), przy czym nawet przez 3 miesiące opłata jest obniżona do 29,95 zł.

Usługa mobilnego dostępu do internetu (zarówno jako opcja dodatkowa, jak i samodzielna usługa) nadal dostępna jest w dwóch wariantach: 2 GB i 4 GB miesięcznego transferu danych za odpowiednio 29,90 i 39,90 zł z umową za czas nieokreślony.

W ramach nowej promocji umowy zawierane są na czas nieokreślony z odroczoną opłatą aktywacyjną. Opłata aktywacyjna (dla technologii kablowych: 300 zł brutto za internet i 123 zł za telefon) naliczana jest w momencie rezygnacji z usług. Z każdym kolejnym miesiącem w tej ofercie opłata aktywacyjna maleje o stałą miesięczną wartość aż do kwoty minimalnej 1 gr. po 25 pełnych cyklach bilingowych korzystania z usługi.

Kampania reklamowa

Nowa oferta wspierana jest kampanią reklamową, w której po raz pierwszy widzimy członków Instytutu Netii „w akcji”. Po wielu żmudnych badaniach i testach eksperci odnajdują ostatni „ograniczacz internetu” i unicestwiają go, pokazując na czym polega rewolucja w internecie według Netii.

Kampania reklamowa będzie prowadzona w głównych stacjach telewizyjnych i radiowych oraz popularnych serwisach internetowych.

Nowa strona www i e-sklep

Wraz ze startem nowej oferty, uruchomiona zostanie również zupełnie nowa strona internetowa Netii oraz – wzorowany na Apple Store i Android Market – e-sklep Netii. Klienci Netii (zarówno indywidualni, jak i biznesowi) będą w nim mieli dostęp do szerokiego wachlarza usług i produktów, dostarczanych przez zewnętrznych partnerów – e-booki, audiobooki, aplikacje biznesowe, kursy elearningowe etc. – na start ok. 1000 różnych produktów.

A wszystko to po jednorazowym logowaniu do samoobsługowego serwisu NetiaOnLine.

Płatność za usługi będzie się odbywać na podstawie jednej faktury z Netii.

Netia jest w trakcie rozmów z kolejnymi dostawcami i oferta będzie na bieżąco się powiększać, zgodnie z nową misją Netii: We deliver the world on-line.

(ź)netia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x