Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

rok-darmowych-rozmow-plusblogplJuż od 10 stycznia rok darmowych rozmów z osobą z dowolnej sieci po doładowaniu! Po pierwszej w Polsce ofercie no limit Plus, jako pierwszy operator w kraju wprowadza kolejną nowość na rynku usług prepaid! „Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci” to promocja, dzięki której można rozmawiać z wybraną osobą cały rok za darmo – wystarczy tylko wybrać jej numer i doładować swoje konto.

Nowa promocja „Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci” wchodzi w życie od 10 stycznia br. Aby skorzystać z usługi wystarczy wybrać numer osoby z dowolnej sieci komórkowej i doładować konto odpowiednią kwotą.

rok-darmowych-rozmow_PluBlog_pl

  • Promocja dostępna jest w taryfie Plus na Kartę i działa przy aktywnym koncie. Aby włączyć taryfę Plus na Kartę wpisz *147*11# i naciśnij (jednorazowa opłata za włączenie 3zł z VAT).
    Po zmianie taryfy na Plus na Kartę dodatkowo możesz otrzymać Pakiet Internetowy 7zł Non Stop przez pierwszy miesiąc bez opłat.
    Szczegóły w regulaminie promocji „Zmień taryfę na Plus na Kartę z Pakietem internetowym 7 zł Non Stop”.
  • Promocja „Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci” wyklucza się z promocją „Rok Ważności Konta”.
    Aby skorzystać z promocji „Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci” należy wyłączyć Rok Ważności Konta kodem *136*00*04#W przypadku gdy przed aktywacją Promocji „Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci” wyłączyłeś Promocję „Rok Ważności Konta” to termin ważności Twojego konta będzie obowiązywać do 30 kwietnia 2013r.
    Po tym terminie ważność Twojego konta będzie przedłużana zgodnie z zasadami opisanymi w Cenniku taryfy Plus na Kartę.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x