Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Router OPPO 5G CPE T1a dostępny w Plusie

Router OPPO 5G CPE T1a dostępny w Plusie

W ofercie Plusa pojawił się nowy router OPPO 5G CPE T1a obsługujący najszybszą w Polsce sieć 5G. Router jest w stanie zapewnić dostęp do 5G nawet na 32 urządzeniach jednocześnie. Urządzenie dostępne jest w ofercie abonamentowej z internetem mobilnym 5G.

W zasięgu najlepszej i najszybszej sieci 5G Plusa jest już ponad 17 milionów mieszkańców Polski z ponad 700 miejscowości. Wraz z rosnącym zasięgiem sieci 5G rozbudowywane jest także portfolio urządzeń umożliwiających dostęp do sieci najnowszej generacji. Najnowszą propozycją jaka pojawiła się w ofercie Plusa jest router OPPO 5G CPE T1a pozwalający w pełni cieszyć się z możliwości jakie daje sieć 5G.

Sprzęt dostępny jest za np.:

  • 1 zł na start i 24 raty po 54 zł/mies. za sprzęt (łącznie 1297 zł),
  • 1 zł na start i 36 rat po 36 zł/mies. za sprzęt (łącznie 1297 zł).

Taryfą polecaną do 5G jest abonament na 24 miesiące za 75 zł miesięcznie (po rabacie za e-fakturę) z pakietem internetu 250 GB/mies., który pozwala na swobodne pobieranie i przesyłanie danych. Dodatkowo, w cenie abonamentu klienci otrzymują dostęp do TIDAL Premium przez cały okres trwania umowy. Router jest dostępny w ofercie Weź Na Próbę umożliwiającej testowanie usługi i urządzenia przez 15 dni.

Najnowszy router OPPO 5G CPE T1a dostępny w ofercie Plusa jest wyposażony w 7nm układ Qualcomm Snapdragon X55 5G drugiej generacji. Inteligentny algorytm O-Reserve dobiera spośród ośmiu wbudowanych anten, cztery o najmocniejszym sygnale, co zapewnia stabilne i mocne połączenie gwarantujące niezakłóconą rozrywkę czy pracę i naukę zdalną. Urządzenie obsługuje najnowszy standard Wi-Fi 6.

Szczegóły oferty – https://bit.ly/3kMeDXX.

взять займ на карту без процентов без отказа на месяц

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x