Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Rozpoczyna się przedsprzedaż telefonu Nokia C7 w Polsce

Ruszyła przedsprzedaż smartfonu Nokia C7 w Polsce. Jest to drugi po Nokia N8 model firmy działający na nowym systemie operacyjnym Symbian^3. Urządzenie dedykowane jest dla użytkowników ceniących dobrą stylistykę oraz dostęp do serwisów społecznościowych. Zapisy na przedsprzedażowe egzemplarze Nokia C7 można składać w sklepie Nokia (http://sklep.nokia.pl/ ), a koszt urządzenia wynosi 1699 zł. Pierwsze egzemplarze zamówione podczas przedsprzedaży dotrą do klientów na początku listopada.

Nokia C7 to elegancka stylistyka łącząca w sobie stal nierdzewną i szkło. Pełnodotykowy ekran AMOLED o przekątnej 3,5 cala idealnie nadaje się do przeglądania stron internetowych i korzystania z serwisów społecznościowych. Aktualizacje z portali Facebook i Twitter odbierane są bezpośrednio na ekranie głównym, a dostęp do kont e-mail jest wyjątkowo  intuicyjny. Nokia C7 udostępnia także za pośrednictwem Ovi Sklepu szeroką ofertę aplikacji, gier, plików wideo oraz usług internetowych i lokalizacyjnych.

Wraz z udostępnieniem smartfonu rusza konkurs na globalnym profilu Nokia na portalu Facebook. Wśród fanów tego profilu wybranych zostanie pięciu najbardziej aktywnych użytkowników. Otrzymają oni Nokia C7, a ich zadaniem będzie zorganizowanie imprezy przy pomocy smart fonu i mediów społecznościowych,
a następnie zrelacjonowanie jej na Facebooku. Zwycięzca, który wygeneruje najwięcej wpisów, zdjęć i filmików otrzyma w nagrodę Nokia C7 dla siebie i dwudziestu swoich przyjaciół.

Źródło: Nokia

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x