Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

S4E: Wypróbuj zanim kupisz

S4E, dystrybutor zaawansowanych rozwiązań do składowania, archiwizacji, ochrony i zabezpieczania danych, uruchomił program pilotażowy umożliwiający małym i średnim firmom bezpłatne testowanie rozwiązań firm Zenith Infotech oraz Iomega we własnych, realnych środowiskach biurowych. W testach mogą brać udział zarówno klienci końcowi jak i partnerzy biznesowi firmy S4E. Warunkiem wzięcia udziału w programie jest zgłoszenie akcesu oraz  wypełnienie stosownej ankiety. Firmy mogą wypożyczyć urządzenia na 7-dniowe testy, a w przypadku bardziej rozbudowanej infrastruktury negocjować dłuższe terminy. Do testów dostępne są rozwiązania składowania danych Iomega StoreCenter ix4-200d i Iomega StoreCenter ix12-300r oraz zaawansowane systemy zachowania ciągłości i odzyskiwania danych ZenithARCA 100T G2. Pomocą w implementacji wymienionych rozwiązań służą konsultanci S4E oraz autoryzowani partnerzy handlowi. Program testów realizowany jest w ramach SMB, działu S4E dedykowanego rozwiązaniom dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Ankiety można wypełnić na stronach producentów:

http://www.i-omega.pl/pilot.php

oraz

http://zenitharca.pl/pilot.php

Zenith Infotech

Zenith Infotech Ltd. jest wiodącym dostawcą narzędzi do zdalnego monitorowania, zarządzania (RMM), archiwizacji i odzyskiwania danych oraz systemów helpdesk dla światowych dostawców tego rodzaju usług. Wielokrotnie nagradzane rozwiązania firmy pozwalają jej partnerom technologicznym dostosowywać skalę działalności bez konieczności zwiększania kosztów operacyjnych.

Iomega

Iomega Corporation, będąca w całości własnością EMC Corporation, której centrala znajduje się w San Diego, jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań do przechowywania danych i bezpieczeństwa sieciowego dla małych przedsiębiorstw, biur domowych i konsumentów. Firma sprzedała ponad 410 milionów dysków od czasu powstania w 1980 roku. Obecnie portfolio firmy Iomega zawiera produkty NAS, zewnętrzne dyski twarde, dyski multimedialne w tym rodzinę produktów ScreenPlay™ i nagradzane systemy REV® Backup Drive. Więcej informacji o firmie i produktach można znaleźć na stronie www.iomega.com.

S4E

S4E S.A. (Storage4Enterprise) jest dystrybutorem zaawansowanych rozwiązań IT z wartością dodaną  VAD (ang. Value Add Distributor). Specjalizuje się w dystrybucji urządzeń do składowania, archiwizacji, ochrony i bezpieczeństwa danych: macierzy dyskowych, bibliotek taśmowych oraz oprogramowania służącego do tworzenia kopii zapasowych. Więcej informacji można znaleźć na stronach www.s4e.pl.

Źródło: S4E

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x