Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Sami Swoi promuje przeniesienie numeru od innego operatora

Promocja „Przenieś numer do Sami Swoi” jest organizowana przez Polkomtel i obejmuje osoby, które w czasie trwania Promocji skorzystają z możliwości przeniesienia przydzielonego numeru w ruchomej publicznej sieci telefonicznej z sieci innego dostawcy usług telekomunikacyjnych do sieci Sami Swoi i staną się Użytkownikami.

Czas trwania Promocji: od 23.03.2010 r. do odwołania.
W ramach Promocji każdy Użytkownik otrzyma do pięciu pierwszych zasileń konta kwotą minimum 20 zł Pakiet 200 minut (łącznie Użytkownik może otrzymać 1000 minut) do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe w sieci Sami Swoi.

Zasady korzystania z Pakietu:

Każdy z przyznanych pakietów może być przez Użytkownika wykorzystany w ciągu kolejnych 168 godzin od momentu Aktywacji Pakietu.

W przypadku dokonywania przez Użytkownika kolejnych zasileń konta, Pakiety kumulują się.

W przypadku kumulacji Pakietów Okresy ważności nie sumują się. Dla zebranych Pakietów w pierwszej kolejności rozliczane są minuty z Pakietów z najkrótszym Okresem ważności.

W przypadku gdy Użytkownik posiada środki przyznane w ramach Promocji „Ekstra Złotówki za zasilenie”, minuty w ramach Pakietu rozliczane są w pierwszej kolejności.

Pakiet może być wykorzystany tylko, gdy konto Użytkownika znajduje się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących oraz posiada dodatnie niezerowe saldo swojego konta.

Po upływie Okresu ważności, niewykorzystane minuty w ramach Pakietu przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie.

Użytkownik ma możliwość bezpłatnego sprawdzenia liczby niewykorzystanych minut w każdym z Pakietów oraz dnia, w którym upływa Okres ich ważności poprzez wpisanie w swoim telefonie krótkiego kodu *121# i naciśnięcie przycisku zadzwoń.

W dowolnej chwili Użytkownik ma możliwość dezaktywacji Promocji „Przenieś numer do Sami Swoi” poprzez wpisanie w swoim telefonie bezpłatnego, krótkiego kodu: *136*01*01# i naciśnięcie przycisku zadzwoń. Po dezaktywacji Promocji minuty przydzielone w ramach Pakietów mogą zostać wykorzystane do końca ich Okresu ważności.

Sami Swoi – jasne reguły, niskie ceny.

Polkomtel próbuje promować przenoszenie numeru do Sami Swoi. Ale czy ktoś jeszcze korzysta z Sami Swoi? Mam wrażenie że Polkomtel zapomniał o sowich użytkownikach.
Jasnych reguł? – tak . . .  a szczególnie po zmianach w cenniku które zostaną wprowadzone w dniu 13.04.2010:

„Opłata za minutę połączenia do abonentów lub użytkowników Polkomtel S.A. z wyłączeniem użytkowników sieci sami swoi, oraz do abonentów lub użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci tego operatora”
„Opłata za minutę połączenia do abonentów lub użytkowników Polskiej Telefonii Cyfrowej sp. z o.o. . . . .
„Opłata za minutę połączenia do abonentów lub użytkowników Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel sp. z o.o. . . .
„Opłata za minutę połączenia do abonentów lub użytkowników P4 sp. z o.o.  . . ..
„Opłata za minutę połączenia do abonentów lub użytkowników niewymienionych wyżej operatorów infrastrukturalnych oraz do abonentów lub użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci tych operatorów”

I gdzie tu te proste reguły ???

Niskie ceny ???  Może zostawmy to bez komentarza.

Czas się obudzić

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x