Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Samsung Diva S7070 – Kobiecy telefon

Samsung zapowiada polską premierę kobiecego modelu Samsung Diva S7070. Telefon inicjuje najnowszą kolekcję Samsung Diva Collection 2010, stworzoną z myślą o nowoczesnych kobietach, które kochają modę i lubią otaczać się gadżetami. Twarzą Diva Collection jest słynna estońska modelka Carmen Kass.

Telefon kryje w sobie szereg funkcji, skrojonych specjalnie na potrzeby kobiet. Wszystkimi możliwościami S7070 można z łatwością zarządzać za pośrednictwem dużego dotykowego wyświetlacza 2.8”.
Urządzenie wyposażono w aparat fotograficzny 3,2 Mpix z detekcją uśmiechu oraz funkcją nagrywania wideo. Telefon posiada również 80 MB pamięci wewnętrznej. Możliwości S7070 uzupełniają użyteczne dodatki, takie jak pomocna podczas zakupów funkcja Lista życzeń czy odtwarzacz muzyczny.

Funkcja Pop-up SNS informuje o zmianach w profilach przyjaciół na portalach społecznościowych typu Facebook czy MySpace. Wielofunkcyjny komunikator zapamiętuje natomiast adresy wszystkich kont w jednej aplikacji, dzięki czemu numery i nicki znajomych są zawsze pod ręką.
Telefon wyposażono również w zapewniające poczucie bezpieczeństwa funkcjonalności, jak Wiadomość alarmowa i Sfałszowane połączenie. Samsung Diva S7070 będzie początkowo dostępny w ofercie operatorskiej, czy będzie w Plusie? Myślę że tak.
W wolnej sprzedaży pojawi się w drugiej połowie lutego. Sugerowana przez producenta cena detaliczna wyniesie 699 PLN.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x