Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Samsung GALAXY Camera

Tak, wiem, ostatnio głównie piszemy o Samsungu, ale chcę wyczerpać ten temat przed przejściem do innych producentów. Dziś przybliżę wam urządzenie, które nie jest ani smartfonem, ani tabletem tylko…. aparatem. A mianowicie Samsung Galaxy Camera. Aparat opracowany z myślą o nowych sposobach komunikacji łączy zaawansowane funkcje fotograficzne z najnowszym systemem operacyjnym Android™ 4.1 (Jelly Bean) oraz łącznością 3G, 4G lub tylko WiFi. 

GALAXY Camera to rezultat zmiany sposobu komunikacji. Rozwój sieci społecznościowych i rosnąca popularność smartfonów oraz tabletów sprawia, że ludzie komunikują się dziś szybciej, niż pozwalają na to same słowa. Coraz częściej wyrażamy nasze doświadczenia poprzez obrazy i filmy, a aparat GALAXY Camera stworzono po to, aby wprowadził nas w tę nową erę komunikacji wizualnej. Jest to przełomowe osiągnięcie, które potwierdza, że Samsung jest prawdziwym innowatorem.

 − powiedział Myoungsup Han, starszy wiceprezes i dyrektor jednostki Digital Imaging w dziale Digital Media & Communications firmy Samsung Electronics.

GALAXY Camera umożliwia aktywnym ludziom robienie doskonałych fotografii. Użytkownicy nie muszą już rezygnować z jakości, jeśli chcą natychmiast zmodyfikować i udostępnić zdjęcie. Urządzenie znacznie przewyższa funkcjonalnością aparaty dostępne w smartfonach. GALAXY Camera z 21-krotnym powiększeniem optycznym i bardzo jasną matrycą BSI CMOS o rozdzielczości 16Mpix  gwarantuje znakomitą jakość obrazu. Jednak prawdziwym przełomem są system Android™ 4.1 (Jelly Bean) oraz łączność bezprzewodowa, które pozwalają nie tylko na edytowanie fotografii i natychmiastowe udostępnianie zdjęć, ale na znacznie więcej. Wszystkie funkcje aparatu są dostępne na doskonałym ekranie HD Super Clear Touch. GALAXY Camera oferuje zdumiewającą jakość obrazu, niewiarygodną łatwość użycia i niezrównaną łączność, wyznaczając nowe standardy innowacyjności w dziedzinie fotografii.

Aparat GALAXY Camera jest wyposażony w obiektyw z 21-krotnym optycznym zoomem, którym można sterować za pomocą przycisku albo ekranu dotykowego, a optyczny stabilizator obrazu (OIS) gwarantuje, że zdjęcia zawsze będą ostre i klarowne. 16-megapikselowa matryca 1/2,3″ BSI CMOS rejestruje obraz o żywych barwach i wysokiej rozdzielczości, a obiektyw o ogniskowej 23 mm umożliwia robienie imponujących szerokokątnych zdjęć, które znacznie przewyższają jakością fotografie ze smartfonów.

 Aparat GALAXY Camera będzie sprzedawany w trzech wersjach: 3G i WiFi, 4G LTE i WiFi lub tylko WiFi.

Źródło: Samsung

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x