Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Samsung Galaxy J5 (2017) – TEST

Samsung Galaxy J5 (2017) – TEST

Samsung Galaxy J5 (2017) oferuje przede wszystkim wyjątkowe w swojej klasie wzornictwo oraz specyfikację. Metalowa obudowa w połączeniu ze szkłem 2.5D zapewniają smartfonowi nie tylko solidność, ale również unikalny i ciekawy design. Zastosowanie niewystającego poza obudowę aparatu sprawia, że tył urządzenia jest idealnie gładki, co w połączeniu ze smukłymi krawędziami zapewnia, że telefon idealnie układa się w dłoni i jest niezwykle elegancki.

Galaxy J5 (2017) jest wyposażony w ekran super AMOLED o przekątnej 5,2 cali i rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Dodatkowo, ekran pokryty jest doskonałej jakości szkłem 2.5D.

Galaxy J5 (2017) to również wzbogacone parametry aparatu. Jaśniejszy obiektyw 13 MP F1.7 pozwala na idealne zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia, a zdjęcia selfie są teraz niezwykle wyraźne dzięki ulepszonemu przedniemu aparatowi 13 MP F1.9 z flash. Dodatkowo, nowy Galaxy J5 (2017) został wyposażony w funkcje ułatwiające tworzenie zdjęć – pływający przycisk aparatu ułatwia robienie zdjęć, a selfie można zrobić nawet nie dotykając przycisku aparatu, wyciągając jedynie dłoń (Palm Selfie).

Zapraszam do obejrzenia testu:

Wbudowany skaner linii papilarnych zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz wyjątkową wygodę. Wystarczy umieścić palec na przycisku klawisza strony domowej, aby odblokować telefon czy zalogować się do witryny internetowej.

Telefon występuje w wersji Dual SIM, co pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM, dzięki czemu nie musisz już używać osobnych telefonów do celów służbowych i prywatnych. Ponadto, smartfon posiada osobny slot na kartę microSD, dzięki czemu nie musisz wybierać pomiędzy komfortem korzystania z dwóch kart SIM a powiększeniem pamięci.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x