Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Samsung WEP570 i HM1600 – bezprzewodowa wygoda w stylowym wydaniu

W czerwcu Samsung rozszerza ofertę akcesoriów do telefonów komórkowych. Do serii słuchawek Bluetooth dołączyły dwa nowe modele – stylowy Samsung WEP570 oraz nawiązujący do wzornictwa telefonów z serii Monte Samsung HM1600. O zaletach tych kompaktowych urządzeń nie trzeba nikogo przekonywać. Jakie cechy wyróżniają  najnowsze propozycje firmy Samsung?

Samsung WEP570

Z Samsung WEP570 można zapomnieć o nieprzyjemnych niespodziankach związanych z wyczerpującą się baterią podczas podróży autem.  W zestawie ze słuchawką znajduje się bowiem wygodna ładowarka samochodowa, dzięki której można w szybki sposób uzupełnić nie tylko baterię Samsung WEP570, ale również telefonu i innych urządzeń przenośnych, z których korzystamy podczas podróży. Jest to możliwe za sprawą dodatkowego portu USB umieszczonego na froncie obudowy podstawki ładującej. Samsung WEP570 to również komfort obsługi. Niewielkie przyciski znajdujące się na ważącej niespełna 11 g obudowie słuchawki zapewniają szybki dostęp do najważniejszych funkcji, takich jak odbieranie, wyciszanie oraz odrzucanie rozmowy. Nie trzeba też sięgać po telefon by zainicjować wybór ostatniego połączenia.  Użytkownicy do swojej dyspozycji dostają również gwarantującą najwyższą jakość dźwięku technologię redukcji szumów i echa  oraz automatyczną kontrolę głośności. Natomiast nad szybkim transferem danych czuwa technologia Bluetooth 2.1 z EDR. Słuchawka Samsung WEP570 jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 139zł.


Samsung HM1600

Samsung HM1600 to praktyczny i stylowy długodystansowiec. Wydajna bateria wystarcza na 7 godzin rozmów oraz 400 godzin w trybie czuwania. Funkcja multipoint umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch telefonów komórkowych. Samsung HM1600 pozwala swobodnie odebrać, wyciszyć lub odrzucić przychodzące połączenia, bądź rozpocząć rozmowę z numerem widniejącym jako ostatni na liście połączeń. Możliwości słuchawki uzupełnia wydajna technologia redukcji szumów i echa oraz automatyczna kontrola głośności. Natomiast charakteru dodaje nowoczesne wzornictwo nawiązujące do serii Monte. Samsung HM1600 będzie można kupić w polskich sklepach od czerwca. Sugerowana przez producenta cena detaliczna tego modelu wyniesie 99zł.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x