Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Samsung zdobywa cztery nagrody EISA

Samsung zdobywa cztery nagrody EISA –  Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych (European Imaging and Sound Association, EISA) w edycji 2012-2013.  tym jedną za smartfon Samsung Galaxy S III w kategorii European Mobile Phone (Europejski Telefon Komórkowy). Firma umacnia tym samym swoją pozycję światowego lidera na różnych platformach technologicznych.

Innowacyjność i dążenie do doskonałości są fundamentem, na którym opieramy wszystkie działania prowadzone w ramach firmy Samsung. Wyróżnienie czterema prestiżowymi nagrodami EISA naszych produktów: telewizora, kina domowego, smartfona i aparatu cyfrowego daje świadectwo naszemu autentycznemu zaangażowaniu w niestanne udoskonalanie produktów. – powiedział SP Kim, Prezes i Dyrektor Generalny Samsung Electronics Europe. – Nagrody te dowodzą, że tworzone przez nas produkty przynoszą naszym klientom wymierne korzyści.

Nagrody EISA przyznawane są produktom, które stanowią przykład idealnego połączenia najnowszej technologii, eleganckiej konstrukcji, funkcjonalności i optymalnej relacji jakości do ceny. Produkty wybierane są w drodze głosowania przeprowadzanego wśród redaktorów 50 magazynów zajmujących się elektroniką użytkową z 19 krajów europejskich.

W uzasadnieniu członkowie jury EISA zwrócili uwagę na następujące cechy wyróżniające Samsunga Galaxy S III na tle konkurencji:

  • S-Voice – system rozpoznawania głosu i sterowania smartfonem za pomocą komend głosowych
  • Smart Stay – funkcjonalność, dzięki której wyświetlacz nie wyłącza się, gdy użytkownik na niego patrzy
  • Direct Call – funkcja, dzięki której smartfon automatycznie wybiera numer, gdy użytkownik zbliża go do ucha
  • Duży wyświetlacz HD Super AMOLED o przekątnej 4.8 cala oraz czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1.4GHz
  • Zaawansowany aparat 8MP z funkcją Burst Shot do robienia nawet do 20 zdjęć seryjnych

Połączenie inteligentnych funkcji oprogramowania z najlepszymi w klasie komponentami sprzętowymi sprawia, że Samsung GALAXY S III jest smartfonem zaprojektowanym, by spełniać potrzeby ludzi. Członkowie jury EISA określili ten telefon jako niekwestionowanego zwycięzcę rozdania nagród EISA.

EISA jest stowarzyszeniem 50 magazynów branżowych z 19 krajów europejskich.  Organizacja jest znana na arenie międzynarodowej dzięki Europejskim Nagrodom EISA. W czerwcu każdego roku redaktorzy z wszystkich magazynów spotykają się, aby zdecydować, które z produktów opisywanych w ich czasopismach w danym roku otrzymają nagrodę EISA.  Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach: audio, wideo, kino domowe, fotografia, elektronika samochodowa i urządzenia mobilne.  Wszyscy laureaci mogą przez kolejne 12 miesięcy legitymować się znakiem EISA, potwierdzającym ich jakość i pozycję lidera technologicznego.

 Źródło: Samsung

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x