Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

SIMPLUS CUP 2010 – GIŻYCKO

W  dniach 30 lipca – 1 sierpnia br. w Giżycku  najlepsze polskie pary zmierzą się w walce o tytuł mistrza Polski w siatkówce plażowej  kobiet

Cykl turniejów SIMPLUS CUP już na stałe wpisał się do kalendarza imprez siatkówki plażowej w Polsce. Organizowany cyklicznie, przyciąga tysiące kibiców tej najpiękniejszej z odmian piłki siatkowej. W malowniczo położonym Giżycku kilkanaście par żeńskich walczyć będzie od 30 lipca do 1 sierpnia br. o tytuł mistrza Polski.

W tym roku wyjątkowo odbędzie się tylko runda finałowa. Spośród najwyżej sklasyfikowanych par w ciągu dwóch dni wyłonione zostaną te najlepsze, które walczyć będą o tytuł mistrza Polski oraz, jak pokazuje historia, o miejsce w kadrze narodowej. Jak wiadomo bowiem, tego typu turniejom bacznie przyglądają się selekcjonerzy kadr narodowych. Dobre wyniki w rozgrywkach na terenie kraju są przepustką do występów w biało-czerwonych barwach.

Warto podkreślić, że oficjalne Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet zostały zapoczątkowane w Polsce już w połowie lat 90. ubiegłego stulecia. Biorą w nich udział zawodniczki sklasyfikowane w rankingu PZPS. Od 2001 roku mistrzostwa są organizowane w ramach cyklu turniejów SIMPLUS CUP.

Oprócz emocji sportowych organizatorzy imprezy – Polski Związek Piłki Siatkowej, właściciel marki SIMPLUS oraz Muzodajnia.pl – zapewnią kibicom także mnóstwo innych atrakcji. Od rozmaitych konkursów po wieczorne koncerty. W tegorocznej edycji Simplus CUP wydarzeniem otwierającym finały będzie koncert Muzodajnia Gwiazd, podczas którego gwiazdy polskiej sceny muzycznej (Kombii, Ira, Katerine, Blue Cafe, Ania Wyszkoni, Urszula, Volver, Mrozu, Patrycja Markowska) wykonają po dwa utwory: hit artysty z TOP 20 muzodajnia.pl (premiera/przebój lata) oraz największy własny przebój.

Dzięki wysiłkom organizatorów turniejów SIMLUS CUP siatkówka plażowa odnosi z każdym rokiem coraz większe sukcesy i zyskuje ogromne rzesze miłośników. Turnieje tej widowiskowej dyscypliny sportu stanowią potwierdzenie, że przy okazji wydarzeń sportowych można w atmosferze świetnej zabawy przyjemnie spędzić czas w gronie przyjaciół.

piątek 30 lipca  – I dzień turniejowy
10.00-20.00  12 meczów w ramach Turnieju Głównego SIMPLUS CUP
20.00  koncert Muzodajnia Gwiazd (transmisja na żywo na antenie TV Polsat)

sobota 31 lipca – II dzień turniejowy
10.00-20.00  12 meczów w ramach Turnieju Głównego SIMPLUS CUP
20.00  Nocny Turniej Siatkówki

niedziela 1 sierpnia – mecze półfinałowe, WIELKI FINAŁ
od godz. 10.30  występ gwiazdy country, zespołu Honky Tonk Brothers
12.00-15.00  Finał SIMPLU SCUP 2010
11.00  ćwierćfinały
12.00  półfinały
13.00 mecz o III miejsce
14.00 WIELKI FINAŁ
godz. 15.00  ceremonia wręczenia nagród
16:40 KONFERENCJA PRASOWA

źródło: pzps.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x