Singapurski oddział LG potwierdza aktualizację smartfonów LG do ICS

Wszyscy wiemy, że oczekiwanie na oficjalną aktualizację Androida dla swojego smartfonu to niekończący się serial, a jak już się kończy, to najczęściej niepomyślnie dla swoich użytkowników. Prym wiedzie tu HTC i właśnie LG. Jednak oddział LG w Singapurze potwierdza aktualizację do ICS dla LG Swift 2X, Swift Black, Swift 3D, Prada oraz Swift LTE.

Na facebookowym profilu singapurskiego LG opublikowano wiadomość, iż trwają prace nad aktualizacjami LG Swift 2X, Swift Black, Swift 3D, Prada oraz Swift LTE (niedostępny w Polsce) i zostaną one niebawem ukończone. Najbardziej zaskakuje fakt aktualizacji oprogramowania dla LG Black – ponieważ już dwa razy poinformowano, że “lodowa kanapka” na nim nie zagości.

Jednak Singapur to nie Polska, i aktualizacje będą jedynie dostępne w tym dalekowschodnim kraju. Co z polskimi użytkownikami? Na razie LG nie wydało oficjalnego oświadczenia na ten temat. Pozostaje więc znowu… czekać.

źródło: LG Singapore, GSMarena.comKomentarze

Written by: Kuba Stypułkowski

Na niczym się nie zna, a zawsze ma najwięcej do powiedzenia - na każdy temat. Lubi Windows Phone i phablety, również te androidowe. Nie rozstaje się ze słuchawkami (jeśli znów ich nie zniszczył), klawiaturą i piłką do koszykówki. Ceni dobrą jakość dźwięku. Przyszły teksańczyk. W internetach pod nickiem @stypulkovski.